Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény Derbi Gpr 125? Most...

Vélemény Derbi Gpr 125? Most akkor mennyi is a teljesítménye?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves srác vagyok, A1 kategóriás jogosítvánnyal.

A jogsit 16,5 évesen szereztem de mielőtt vettem volna valami komolyabbat egy simpsonon megtanultam jól motorozni.

Most értem el ahhoz a ponthoz, hogy motort vegyek, és már egy ideje a gpr 125 4T-vel szemezgetek.

Jó motornak tűnik, csak az a baj, hogy több helyen is néztem a Derbi.hu oldalán 15le van írva, míg a hirdetésekben az interneten csak 1-2 be van ez az adat írva, a többihez 20-28le-ig.

Valaki aki többet tud erről a motorról, vagy van/volt neki légy szíves segítsen egy kicsit.

Vélemény róla? Valós fogyasztás?

A válaszokat előre is köszönöm! Szép napot! :)



#motor #Derbi #Derbi GPR #derbi gpr 125 #sportmotor.
2017. szept. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
MErt a 4T az 15 lóerő, a régi pedig 2 ütemmel 20-28.
2017. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De az létezne, hogy sehol sincs egy 4T sem felrakva, csak elvétve 1-1?

Míg a Honda Cbr 125-ből akaratlanul is belebotlunk egybe-egybe ha keresgélünk.

Amúgy kezdetben a cbr-t akartam, csak túl anorexiás meg virslik a gumijai.

2017. szept. 8. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen igen. Én CBR-en tanultam motorozni és azzal csináltam az A1-et pár éve. Akkor jött be a fehér antracit színű. Röhögte is a vizsgabiztos, hogy mi ez. oldalról jól néz ki szemből meg vágja a szelet. Okosítani nem lehet, nagyobb gumi pedig felesleges rá.
2017. szept. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!