Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire számít hogy ha...

Mennyire számít hogy ha keskenyebb gumit rakok az autómra, mint ami ajánlott?

Figyelt kérdés
185/65 R15-ös gumik vannak az acélfelnin (6 széles), vettem alufelnit az 6.5 széles 195/55 R15-ös gumikkal, de alacsony a kerék az 55 miatt és sokat pörög a motor ezért a 65 magasat akarom rárakni az alura de az 185 széles, rámegy tudom csak ettől csökken a magasság vagy miben lesz rosszabb?

2017. szept. 8. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a 185 megy a 185 helyére, mitől csökkenne a magasság?
2017. szept. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől lenne rosszabb? :) Ha a 185-ös volt az eredeti mérete az autónak, akkor azt tedd fel. Ha az alu is 15"-os, akkor semmi baj nem lesz.
2017. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
185-ös eredetileg 6 széles felnin volt és én 6.5 szélesre akarom, asziszem kicsit háromszög alakú lesz nem olyan gömbölyű az oldala de ezenkívül lesz e más eltérés azt nem tudom
2017. szept. 8. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi különbség nem lesz, pont ugyan akkora lesz a magassága, mint a régi felnin volt. Tedd fel nyugodtan, persze ha a felni egyébként jó az autóra.
2017. szept. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 veterán vas ***** válasza:

"..kicsit háromszög alakú lesz.."

Ez ma mindent vitt! :D

2017. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!