Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a jó a SUVban?

Mi a jó a SUVban?

Figyelt kérdés

Nem is túl szép a legtöbb, nagy dög autó, nem néz ki túl elegánsnak még ha ezer kényelmi extra is van benne...

Ráadásul nem is egyedi már



2017. szept. 9. 19:59
 1/6 crudy ***** válasza:
73%

Osszebeszeltek? Vagy te irtad ki a masik kerdest is? Ez nem ebbe a kategoriaba tartozik. Az h ki mit vesz az egyeni szempontok alajan dol el.


Ezeket a szepseg divat vagy az ezoteriaba irjatok ki.

2017. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy ha már hosszabb és szélesebb nem lehet az A8-asod, mint a szomszéd 7-ese, mert nem fér be a garázsba, akkor a Q7-essel lehet magasabb.

Egyébként az eredeti formájában, földúton alkalomszerűen használható, összkerekes, de azért kényelmes batárként még egész értelmes volt. De most már mindenből SUV és crossover készül, ennek nem sok értelmét látom.

Egyébként pedig az SUV nagyon jó, mert veszi a nép. Ez az értelme, mert hozza a bevételt.

2017. szept. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bevetelen kivul en meg talan az esetleges nagyobb biztonsagot mondanam. Egy kisauto vagy kompakt balesetenel egy SUV-al en inkabb az utobbiban ulnek.
2017. szept. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
jól lehet vele zombikon átgázolni
2017. szept. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem is túl szép a legtöbb, nagy dög autó, nem néz ki túl elegánsnak még ha ezer kényelmi extra is van benne...

Ráadásul nem is egyedi már"


Neked nem tetszenek, oké, megértettük. Az ízlés sokoldalú dolog, most leírok pár SUV-ot, ami nem nagy dög, egyedi, és akár még szépnek is nevezhető: (amik így hirtelen eszembe jutnak)


Mazda CX3-CX5-CX7

Renault Capture

Kia Sportage

Seat Ateca (ez még akár elegánsnak is nevezhető)

Toyota Rav4

Infinity Q30

Toyota CH-R (egyedi)


Német prémium márkákat direkt nem vetted bele, mert valószínűleg az már kiverte volna nálad a biztosítékot. :-)

2017. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok SUV-párti, hanem inkább terepjáró, meg nagyobb egyterűeké. (Pl. Transit, Transporter és társai.)


Viszont én mivel 1,84 magas vagyok hamarabb kellene egy SUV mint egy hagyományos személyautó, a f...omnak lenne kedve a "földre ülni".

2017. okt. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!