Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500-600 ezerért melyik autót...

500-600 ezerért melyik autót vegyem?

Figyelt kérdés

Több autót néztem ennyiért, amik szóba jöttek.

Audi A3 1.6 101 ló

Audi 80 1.6 101 ló

VW Golf 4 1.6 101 ló

Seat Toledo 1.6 2.gen 101 ló

Skoda Octavia 1.6 101 ló

Opel Vectra B2 1.6 101 ló


2017. szept. 10. 16:42
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából 18-20 éves kocsikról van szó. A 80-as Audi egyedül 23 éves, amit néztem.
2017. szept. 10. 16:43
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán azt, amelyik még vállalható állapotban van.

Annak semmi értelme, hogy a listából konkrét márkára, típusra várj javaslatot.

Te tudod miértbkell neked 100 lóerő fölötti autó, ha pénzed csak szűkösen van, arra készülj, hogy sok roncs küzül kell megtalálnod azt, amelyikre nem kell rövid idő alatt rákölteni a vételárához hasonló összeget.

2017. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nézegettél is autókat, vagy csak képen láttad a hirdetésekben? Az én meglátásom:

1. ha kinti autót veszel kereskedőtől: egy 600 ezerért hirdetett autó kb. 1000-1200 EUR kint. De inkább 1000. Nézd meg, mit adnak annyiért kint.

2. ha itthoni, akkor is elég leharcoltak, gányoltak lehetnek, de sok utána járással találhatsz jobb darabot. A Vectra rozsdakupac lehet. Az Octavia, A3, Toledo ugyanaz a bázis, itt a Toledo lesz a legolcsóbb. Nekem volt olyanom, ez a motor elég megbízható. Ahogy írták, a legjobb állapotút keresd. Nehéz lesz. Ennyiért olasz, francia autókat kaphatsz jobb eséllyel, azok közt simán akadhatnak szép darabok is. (Fiat, Peugeot pl.) A szívó benzinesekkel nem lesz bajod, de legyen pénzed a javításokra, mert szükséged lesz rá.

2017. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 szotyi41 ***** válasza:
VW Golf 3 vagy Polo, Seat Ibiza, Skoda Fabia, Opel Astra
2017. szept. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem fogsz szeretni, de ennyiért egy megkímét Swifttel lesz a legkevesebb gondod. Félmillió körül már késői, klímás kocsikat is kaphatsz. Ha fázol a Suzukitól, akkor az F Astra is olcsón fenntartható, de ott figyelj a kasztnira, mert borzasztóan tud rohadni (mondjuk ebben a Suzuki sem jobb). Viszont ha nem kell sürgősen kocsi, akkor gyűjtenék a helyedben még 2-300000-et éa vennék egy 1. generációs Focust vagy egy G Astrát. Klímás, légzsákos kocsi mindegyik, viszonylag megbízhatók, az alkatrészek olcsók, a Focust ráadásul meglepően szórakoztató vezetni is. Esetleg még hasonló korú japán vonalon nézegetnék, de ott a rozsdára nagyon kell figyelni. Ja és mindet szívó benzinessel venném, az ilyen idős dízelekben már bent lehet a világ összes kilométere.
2017. szept. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Értem, tehát azáltal, hogy rosszabb a megítélése egy francia, vagy egy olasz autónak, esélyesebb, hogy egy jó állapotút kifogok, szemben egy leharcolt 4-es Golffal, amit orrba-szájba dicsérnek. Valahogy az jön le, hogy egy bizonyos kor, s bizonyos árkategóriában mindegy mit vesz az ember, de lehetséges, hogy a leszólt franciával sokkal jobban jár az ember.
2017. szept. 15. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!