Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm használt enduro motor...

50ccm használt enduro motor vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

továbbá érdekelne még hogy hány km-t mennek el egy tank benzinnel kb?

hány éveset éri meg venni?

mennyivel megy egy ilyen?hány lóerő?

megéri arra megvenni hogy 30km-re lévő városba eljárjak vele?


2017. szept. 11. 23:08
 1/2 D. Brasco ***** válasza:
Arra kell figyelni,hogy mikor kiírsz ezzel kapcsolatban egy kérdést a gyakorira akkor annak valami értelme is legyen már lehetőleg......olvasd mar el még egyszer a kerdeseidet.....hogy milyen baromságok után érdeklődsz
2017. szept. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha persze.

szerinted melyik része nem értelmes?szerintem az egész az,ellentétben a te hozzászólásoddal.megy a lefele mutató piros kéz de ha lehetne tízet adnék

én semmit nem értek a motorokhoz jó hogy megkérdezem mire figyeljek vásárlásnál.nem szeretnék rosszul választani.

továbbá gyanítom benzinből sem fér bele 50liter mint egy autóba.ezért kérdeztem. stb stb. nyilván ezt nem az eladótól fogom megkérdezni...mert leveszi hogy semmit nem értek hozzá...és utána azt mond amit akar...

2017. szept. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!