Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Cseréljem, vagy ne cseréljem?

Slash1xhun kérdése:

Cseréljem, vagy ne cseréljem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másfél hete vettem egy 2000-es Ford Focus-t. A probléma az, hogy közben elvittem szerelőhöz átnézetni és kiderült, a bölcsőt csak a lélek tartja egyben és kb az egész alját megette/megeszi a rozsda. No mármost, felhívtam a kereskedést, hogy szeretném kicserélni az autót, egyéb okok miatt. Bele is mentek, viszont, nem vagyok benne biztos, hogy nem egy még ramatyabb autót sóznak rám. A lakatolás ára, gondolom egy másik autó árával vetekedne. :/ Tapasztalat valakinek?

2017. szept. 12. 10:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Cseréld ki, de a másikat előbb nézd meg jól.
2017. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
HA beviszed a kereskedésbe, ott megnézik az alját is és , annyival kevesebbet adnak érte. Például ha te úgy gondolod hogy 500-at ér, akkor ők adnak érte 300-at.
2017. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 D. Brasco ***** válasza:
27%

Tipikus esete vagy annak hogy semmit nem értesz az autokhoz de azért elmész egyedül venni......mint a példa mutatja sikerült is bevásárolnod........neked szerintem egyedül kar barmit is csinálnod mert ugy levesznek mint a nagykabátot.

A cserenel ajanlanek magaddal vinni valaki hozzáértőt!

2017. szept. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én se sokat konyítok az autókhoz, de az alját mindenesetben megnéztem eddig. Egy autóval fürödtem csak be, de azt is azért, mert az gondoltam vezetésügyileg nagyobb élmény lesz, de tévedtem. Velem se jött sose senki, de előtte mindig utánanéztem annál a típusnál miket kell pluszban megnézni. És tényleg csak a józan paraszti eszemmel.
2017. szept. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen, nem tagadom, még csak lelkes tanuló vagyok autó ügyben. Viszont ugyan ahhoz a kereskedéshez vinném vissza, saját autót csak nem néznek át, hogy ,,hát bammeg, ennek rohad az alja" gondolom én. Mentségemre szóljon, sürgősen kellett egy autó családi okokból.
2017. szept. 12. 11:13
 6/7 A kérdező kommentje:
A cserét, már mindenképp autószerelő társaságában ejteném meg, ha megejtem.
2017. szept. 12. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem is értesz az autóhoz, de még tetézed is hogy pont oda vinnéd vissza ahonnan elhoztad. Hidd el , ők pontosan tudják hogy a tiednek milyen az alja.

Nem tudom mennyiért vetted , de kb jó lesz ha egy harmadát adnák érte.

2017. szept. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!