Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen vag-com kábelt érdemes...

Milyen vag-com kábelt érdemes venni ami működik is?

Figyelt kérdés

Pl jófogáson árulnak már 3ezerért újat, netes üzletekben 5-7 ezer,(ezek a kékek)

Hivatalos oldalon 15-17 ezerért adják a fekete színűt, amit már kicsit sokallok.

Azoktól kérdezném akik hsználtak már ilyet.

Működik rendesen pl az 5-7 ezres kategória is?

Otthoni használatra skoda, vw-hez.

Vagy bármi tapasztalat ezekkel kapcsolatban.

Köszönöm.


2017. szept. 17. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen évjáratú autóhoz? A kék az a modern can-bus előttiekhez jó, tehát Golf4, Passat B5,5

A fekete az változóan olyan 2012-ig (ami 2017-ig az ilyen 30-40e körül van)

Nekem a kínai oldalról rendelt verzió van, tökéletesen működik.

2017. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2001 skoda, 2003 vw-hez.

Megadod, hogy honnét rendelted a tiedet?

2017. szept. 17. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Mint ahogyan az első is írta, előbb azonosítsd be, hogy milyen kommunikációs hálózatra akarsz rácsatlakozni! Értelem szerűen a régi típusú, egyszerűbb kocsikhoz az olcsó kábel is megteszi, de az ár nem határozza meg a tipust 100%-osan.


Megint visszautalva az első hsz-ra, az jó kiinduló pont.


Otthoni használatra egyébként jó lehet a kínai klón is, de kockázata az azért van. Egyrészt nem szabad frissíteni a hozzá kapott programot, ráadásul, csak azt szabad használni, az eredeti VCDS-t nem, mert letilthatják az epromodat és akkor megy a kukába a kábel.

Továbbá a kínai klónok minősége hullámzó, így kritikus műveletekhez (vezérlők gyakori átprogramozása) én nem szívesen használnám.

Hibakiolvasásra és törlésére, measuring blokkok olvasására, adaptáció és long code módosításra alkalmankéknt megfelel. Én ezekre használok aliexpressről rendelt klón kábelt.

2017. szept. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a kimerítő választ. Nem tudom bezonosítani a hálozaatot ami a kocsiban van.

Leírtam a típusokat, mindkettő benzines.

Ez alapján tudtok linkelni olyat amit megvehetek ezekhez és működni is fog?

Vagy ez nem lehetséges?

2017. szept. 17. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor neked elég egy kkl-es interfész. Ezzel költségben sem vállalsz kockázatot:

[link]


A leírásban van egy pongyola lista, hogy mely kocsikkal kompatibilis.

2017. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper. Köszönöm.
2017. szept. 17. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!