Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történne, ha olyan autót...

Mi történne, ha olyan autót pörgetnék üresben padlógázzal, amiben nincsen tiltás, tehát ki tudja magát forogni rendesen? Meddig bírná, mi lenne a következménye?

Figyelt kérdés

#pörgetés #túráztatás #motor járatás.
2017. szept. 17. 19:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mutassál már nekem ezekről a tesztekről valamit, érdekelne, lehet valamiről lemaradtam a tanórákon...
2017. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

#8


Itt a gyakorin sok érdekes dolgot tanulhat az ember.Például olyanokat hogy autópályán nyugodtan 3-ba rakhatod a sebességváltót és nyomhatod neki végig 130-al az utat vagy ameddig bírja a kocsi úgy hogy a motor nem károsodik,sőt jelentősen megnő az élettartama


Ja meg itt megtanultam azt is hogy ha zöldre vált a lámpa akkor 1-esben padlógázzal kell elindulni 100-ig mert akkor nem vagy menő gyerek.Természetesen ez is növeli a kocsi élettartamát,nem is értem miért is vannak autószerelők amikor az autóban lévő alkatrészek nem tudnak elromlani,a motor egyszerűen kophatatlan.Még motorolaj nélkül is bír 100 évet


Hát igen,érdekes dolgokat tanulhat itt az ember a gyakorin,érdemes ezekre a nagy szakértőkre hallgatni.De biztos igazuk van,hiszen mennyi jó állapotú autót lehet találni a használt autópiacon olyan motorokkal amik jobb állapotban vannak mint amelyek most jönnek ki a gyárból,ugye?

2017. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Erről az egyik Kresz kérdés jut eszembe, most vizsgáztam nemrég B+E-ből.


Melyik vezetési stílus növeli a gumik élettartamát?


-A sportos, nagy gázadással, kipörgő kerekekkel történő elindulás és a hirtelen, blokkoló kerekekkel való fékezés, mely javítja a gumik felületének minőségét.



Hát felröhögtem a vizsgateremben...

2017. szept. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Tizenketteske!


Te csak böfögöd a fasságaidat. A tények attól még tények maradnak.

Tudod, volt egyx Toyota teszt a Rábaringen. Utéána lehet nézni, papír alapú könyvtárakban, irattárakban.

Egy Corolla és egy Carina-E lett meghajtva, százezer kilométert mentek velük padlógázon.

Futómű, gumik igencsak megérezték a döntött pályát, de a motoroknak SEMMI baja nem lett. Ezek a tények. A többi a te hisztid.

2017. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Mondtál két autót a sok ezerből, ráadásul hűtötte a menetszél is. A kérdés pedig még mindig az üresben és a nincs rajta tiltás felállással értendő.


És még mindig ott van több száz videó az interneten, ahol minden motor tönkremegy, nincs se olaj leeresztve, se hűtővíz, persze vannak olyanok is. Felépítéstől és anyagminőségtől függően mind tönkremegy, fél órán belül. Ha mástól nem akkor azért, mert kiforralja a vizet és megszorul.

De mindegy, biztos én vagyok a hülye, ki is dobom a gépszerelő szakképesítést igazoló okmányaimat, és kitörlöm az elmúlt 15 év munkatapasztalatot is a fejemből, mert bizony én, mi vagyunk a hülyék, hiszen tiltáson pörgetve nem mehet tönkre egy motor se... Azért a sajátodon ne kezd el kipróbálni.

2017. szept. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Pedig a youtube-on amelyik 5 perc alatt tönkremegy, abból tuti le van eresztve olaj, víz, minden. Másképp órákig is bírná.
2017. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Órákig nem, mert álló helyzetben maximum a ventilátor tud hűteni, az pedig édes kevés egy maximális fordulaton bömbölő motornak. A ventilátor arra jó csak hogy dugóban araszolva ne főjön meg a motor.
2017. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2017. szept. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!