Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan hatékonyabb egy autós...

Hogyan hatékonyabb egy autós hirdetés?

Figyelt kérdés
Gondolkozok az autó eladásán, azonban én úgy vagyok vele(gondolom ritka az ilyen), hogy a lehető legrészletesebb legyen egy hirdetés, minden állapotáról már előre leírok mindent, bízva abban, hogy nehezebben tudnak majd alkudni belőle. Jobb stratégia ez? Nyilván nem hibákra gondolok, hanem mondjuk hogy én szerintem a jelenlegi gumigarnitúra már lassan csereérett korú lesz.
2017. szept. 19. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább ez a korrekt.

Én is így hirdettem meg az enyémet, viszonylag hosszú, részletes leírás, módosításokról, extrákról, hibákról stb. Bőven a típus kínálatának felső negyedébe pozícionáltam, pár száz forintért megvettem, hogy a HD képek nagyíthatóak legyenek (ja és persze ezek tiszta kocsiról, jó fényviszonyok között készült éles képek voltak), szinte semmi alku nélkül két hét alatt elkelt.


Jó ellenpélda erre, hogy amit én vettem (viszonylag ritka típus), gyenge minőségű, sötét garázsos képekkel, szinte leírás nélkül volt hirdetve, hónapokig árulták, ignoráltam én is a hirdetést, csak azért néztem meg, mert útba esett egy csalódásos autónézés után. Aztán közben egy szinte hibátlan autó volt, nagyon jó áron.

2017. szept. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

"bízva abban, hogy nehezebben tudnak majd alkudni belőle."


A nepperek felhajtóit nem érdekli mit írsz le, már akkor felhívnak amikor még a képeket se töltötted fel a HAHU-ra, és kapásból azt fogják kérdezni, hogy mennyit engedsz a feléből! Meg azt, hogy főnök, mennyi az alja?


:D

2017. szept. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
100%

Vagy hogy tesó mennyi a vége.....ilyenkor kell mondani hogy 220!

A túloldalon majd hallod a teljesen értetlen csendet.......igy aztan folytathatod is hogy 220km/h,annyival már mentél vele!

2017. szept. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:D hát nyilván azokat el is hajtom, akik ilyen rámenősen alkudoznak :D
2017. szept. 19. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Gumi nem tétel, az alapján nem alkudunk!
2017. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!