Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meglehet javítani vagy csere?

Meglehet javítani vagy csere?

Figyelt kérdés

Adott egy VW Polo 3 benzines, elkezdett fel ugrálni be nyomott kuplungnál a fordulat, tehát üres járatban,

Félre áltam és Megnéztem mi a helyzet a motortérben és ijen zizegő hangot adott ki, még haza jöttem vele le állitottam aztán indítom és nem volt semilyen alapjárat, mivel egy kicsit értek hozzá ideiglenesen a gázbowdenen lévő csavaron húztam és be állitottam kb 1000-re de ez csak ideiglenes mivel terhelésre: fényszóró, fűtés stb, le esik 600- 700-ra és nem szabályoz vissza, belenéztem és ugy látom hogya az alapjárati motort működtető kis rúdja nem kerül érintkezésbe a fojtószelep rudazatával tehát nem lépteti nem szabályoz, neki vágjak szétszedjem? Meg lehet javítani Mire kell figyelnem? Csinált már ilyet valaki? Vagy cserés lessz? Képet mellékelek

A piros nyillal jelölt az alapjárati motor rudazata



2017. szept. 20. 18:48
 1/1 A kérdező kommentje:
2017. szept. 20. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!