Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor viszitek kocsival a...

Mikor viszitek kocsival a csajotokat és a haverotokat is, akkor ki ül elöl?

Figyelt kérdés
2017. szept. 20. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én. ők meg hátul. ha problémáznak, akkor csomagtartó.
2017. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én elöl, ők meg hátul kamatyolnak.
2017. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a hölgyek kell ,illem. Ha a sofőr csaja akkor mellette, ügye ha a haver csaja akkor a csaj hátul és vagy mellette a csávója, vagy a csávó a sofőr mellett. Erre én nagyon figyelek, egyszer véletlen 5-öt váltottam és a csaj combjához ért a kezem, volt egy kis szünet... pedig tudják rólam ,hogy soha nem volt és nem is lesz nőm, de akkor is ciki volt a csajnak..
2017. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok társaságnál, családnál látom, hogy az asszony/asszonyok hátra kerülnek, és valamelyik haver ül elől. Na nálunk ilyen nincs, a feleségem ül mellettem, így érezzük jól magukat, a többiek pedig hadd szórakozzanak ott hátul..
2017. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Elöl a kutya ül. Slussz!
2017. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelmű hogy a kedvesem ül mellém. Ha a barátomnak nem, akkor marad. Havert meg nem autóztatunk. Persze lehet olyan amikor valaki ezt vagy azt a helyet nem bírja. Akkor persze eltérhetünk ettől. De ez kultúremberek között egyértelmű.
2017. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En haverral szoktam autozni.ha 2en megyünk mellette ülök. Ha 3an,esetleg akkor én hátul (vékony vagyok,kicsi kocsi,haver nem fér el hátul.) meg haver hamarabb kiszál,akkor ő.
2017. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, ha csak barátnő és haver, akkor haver kerül hátra, ha viszont már 4-en vagyunk, akkor meg szabad döntés szokott lenni, vagy két csaj hátra, vagy haver és párja, én párom meg elől. :D


Nem mintha olyan sűrűn lenne ilyen 4-es kocsikázás, de így szokott lenni.

2017. szept. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Komoly falkarangsor kérdés tényleg, úgy kb 20 éves korig...


Ahogy éppen sikerül, ha hárman akkor barátnő szokott általában elöl ülni, ha 4-en (2 pár) akkor lányok hátul, általában.


De soha senki nem parádézott ilyeneken...

2017. szept. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!