Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikai vagy Európai izom /...

Amerikai vagy Európai izom / sportautó?

Figyelt kérdés
Aston Martin, Bentley, Maserati,STB. Mustang, Corvette, Challanger? Kinek mi a szimpi?

2017. szept. 21. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon odavagyok egy 60as évek végebeli Mustangért, mert gyönyörű kultautó, meg ahogy a V8 rotyog benne: param-param-param-param. Viszont obiektíven tekintve az európai sportautók soookkal jobbak, kifinomultabbak, jobb futómű, erős és hatékony motor, minden ami kell. Cserében drágábbak is sokkal. Amúgy én Porsche párti vagyok, vagy ha kőgazdag lennék, akkor egy Audi R8-at is vennék, az például egy mestermű.
2017. szept. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Holden Commodore :) Na az ott van mar a szeren...csak legyen aki javitja :) Ha nem is olyan izomauto mint szeretned azert egy 3.8-as V6-os gyakorlatilag ingyen van es ~1.6t az osztomege es hatul teker. Van belole feltoltott verzio is :)
2017. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elfogult vagyok, ugyhogy csakis Challenger (e-vel irjak)

ha europai, akkor Aston Martin

2017. szept. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az agyam szerint Audi, a szívem szerint Challenger!
2017. okt. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!