Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha reggel neki tolattam egy...

Ha reggel neki tolattam egy autónak, beszéltem a tulajjal és azt mondta hogy hagyjuk, akkor lesz következménye?

Figyelt kérdés

#autó #koccanàs
2017. szept. 25. 08:13
 1/9 anonim válasza:
Hát ha ezt ő igy mondta hogy hagyjuk akkor nem.
2017. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ugye készítettél helyszíni fotót az esetről?


amúgy nem lesz, de sosem lehet tudni..

2017. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem.
2017. szept. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. szept. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, ha a manusz hülye. Neki van egy sérült autója, s egy állítása. Ezek szerint te voltál, s elhajtottál csak úgy.

Mást nem mondhat, csak hazudni tud.

Az előfordulhat, hogy később kiderül, nagyobb a baj, mint amit gondolt. A jogban a bizonyítási kényszer annál van, akinek érdeke fűződik hozzá.

Tehát, neki kell bizonyítani, hogy

- belementél, s elhajtottál;

- belementél, megegyeztetek, de később kiderült, hogy ez az ütközés komolyabb volt, mint aminek látszott.

Tehát neki nem elég állítania, hogy egyáltalán ütköztetek, hanem ez bizonyítania is kell. Azt is alaposan alá kell támasztania, hogy nem volt tisztában a sérülés mértékével, s noha a helyszínen nem tartott igényt kártérítésre, biztosítási ügyintézésre, a tetemes összeg miatt mégis megteszi.

S túl sok ideig sem húzhatja.

2017. szept. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat,mindenkinek ment a zöld.Sajnos fotó nemkészült:( Remélem nem lesz semmi következménye.
2017. szept. 25. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem maradt semmi látható nyom? Akkor normális volt a reakció. Vagy sikerült összekarcolni, de már amúgy is tiszta karcos volt az adott autó, és azt gondolta, úgyis mindegy?
2017. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ijedtemben csak annyit láttam hogy a az első lökösön van egy húzás,így mivel volt időm nem cetlit hagytam ,hanem megvártam a tulajt.
2017. szept. 25. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, vagy nem érte volna meg a manusznak az üggyel járó herce-hurca, vagy valami gáz van a kocsija papírjaival.
2017. szept. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!