Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Kadett 1.6 üzemanyag...

Opel Kadett 1.6 üzemanyag szivattyú hiba?

Figyelt kérdés

Van egy 1.6os benzines kadettem aminek szerintem üzemanyag szivattyú hibája van mert kattan a szivattyú de nem búg mikor ráadom a gyútást. Először is segítene valaki hova a bánatba rakták bele a szivattyút aztán ha tud valaki segíteni elárulná nekem hogy tudnám megnézni hogy tényleg az e baja? Amikor eszébe jut hogy búgnia kell akkor a levett benzincsövön nyomja a benzint amúgy semmit nem produkál.

Előre is köszönöm annak aki tud segíteni :)


2017. szept. 25. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Általában a hátsó ülést kell felhajtani (ülőrész), alatta lesz egy kör alakú takaró műanyag, azt kiveszed és ott lehet hozzáférni a pumpához. Nem tudom, te autódban is ott helyezkedik-e el.


Ha többször probálkozol, akkor nem fog minden gyújtásnál búgni a benzinpumpa, csak az elsőnél, mert a nyomástartó szelep megtartja az üzemanyagszintet és nincs szükség a pumpára továbbá. Első indításkor búgott? Ez a kérdés.

2017. szept. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elsőnél nem búgott, levettem a benzincsövet megfújtam hátha csak abban van valami majd cső vissza aztán indításnál búgott és be is indult egyből majd leállt és most megint nem búg nem indít.
2017. szept. 25. 09:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nrm az üzemanyagszivattyúval lesz a baj.
2017. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megtaláltuk a szivattyút benne elég érdekesen de búgott benne megnéztük a vezetékeket és valahol olvastam hogy fordított bekötésnél ha kosz van benne azt kicsapja hát megcsináltuk a forditott bekötést majd vissza eredeti állapotba és most szépen búg ahogy kell és indít és megy :) úgyhogy én nagyon köszönöm a segítséget mert másképp biztos nem jöttünk volna rá hova rakták el a szivattyút
2017. szept. 25. 12:59
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Így jársz, ha olyan gyökér divatbohóc vagy, hogy nyugati kapitalista autót vásárolsz! Meg is érdemled! Majd legközelebb Ladát veszel! Az Oroszok még tudnak autót gyártani, ahogy minden mást is!
2017. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igazán köszönöm a rendkívül segítő hozzászólást kedves utolsó és egyúttal elmondanám hogy borító alapján nem itéljük a könyvet mert ha Ladám lenne már megcsináltam volna nem itt kérdezném merre találom. Hallkan megsúgom igaz mióta megszületett a gyerkőcöm nem voltam se találkozón se drift versenyen mert kicsi gyerekkel olyan zajba (igen neki még zaj az amit én élvezettel hallgatok) nem indulok el majd ha nagyobb lesz. Ja és az sem hátrány egyedül egy picurral ha 100km-t 6-7 literből megúszom és nem 10literrel kell minimum számolnom. De egy szónak is száz a vége legközelebb inkább maradj csendben :)
2017. szept. 25. 14:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Hülye bohóc! Ha még szocializmus lenne mint Oroszországban, akkor nem érdekelne mennyit eszik! De nektek ez kellet hát, rohadjon rád a nyugati szarod!
2017. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Chemtrail, Haarp, Migránsok, Narkó! Ehhez ért a Nyugat! Értékteremtő munkát manapság csak az Oroszok végeznek!
2017. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon ügyes vagy jár a taps ;)
2017. szept. 25. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!