Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Petzvál József utcai NKH?

Petzvál József utcai NKH?

Figyelt kérdés
1 hete tettem sikeres vizsgát B kategóriában.A jogosítvány elkészítésének első lépése, hogy bemutassam az EÜ kártyám a Petzvál utcában.Aki nem rég járt ott ugyanilyen célból, az el tudná nekem, hogy hogy zajlik ez pontosan?Kb. mennyi időt vesz igénybe?Mit kell vinnem pontosan?18 év alatt szükséges szülő jelenléte?

2017. szept. 26. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:

18 evesen inteztem egyedul szoval, hogy az alatt kell e szulo azt nemtudom.


Kell a forgalmi vizsga utan kapott papir, 8 altalanost igazolo okmany, szemelyi, eü kartya es azthiszem ennyi. Viszont amit a sikeres forgalmi vizaga utan kaptal lapot annak a legaljan oda van irva, hogy mit kell vinned.

2017. szept. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elozo vagy, az h mennyi idot vesz igenybe attol fugg, hogy mennyien vannak elotted az egesz folyamat kb 10p lesz. Kapsz egy kisebb igazolo lapot es azt kell vinned az okmanyirodaba.
2017. szept. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!