Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehetséges 1 tárcsás fékrendsz...

Lehetséges 1 tárcsás fékrendszert egy 2. tárcsával bővíteni?! Többi lent!

Figyelt kérdés
Név szerint egy HONDA VT 500 C típuú motorkerékpárról lenne szó.A műszaki vizsgán ez bökkenőt jelenthetne?

2017. szept. 26. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Legalább letudnád irni hogy mit akarsz.

Mi az hogy 1 tárcsás FÉKRENDSZER ?

2017. szept. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.Én erre gondoltam!

[link]

2017. szept. 26. 22:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű dolog, mert a villán szükséged van a féknyereg rögzítésének a helyére a hiányzó oldalon, valamint a keréken a féktárcsák rögzítésének helyére is a hiányzó oldalon, amik valószínű nincsenek meg, tehát komplett futóművet kellene cserélni. Sportmotoroknál, sporttúráknál, nakedeknél, szokott működni, hogy kompletten kicserélik az első futóművet egy márkán belüli nagyobb motorból. Ha mindenképp szeretnéd megcsinálni, akkor ennek kellene utánajárnod, hogy ebben a kategóriában milyen nagyobb motor kompatibilis a tiéddel. Nem sok esélyt látok, mert olyan időszakban gyártották és olyan dinamikájú motor, aminek még nagyobb testvéreinél sem volt indokolt a két tárcsa. Nem tudom, hogy csak a kinézet vagy jobb fékhatás miatt csinálnád, de utóbbinál szerintem lényegesen egyszerűbben célt érnél. Persze mindent meg lehet csinálni, csak pénz kérdése.
2017. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Én a jobb fékerő miatt szeretnék még1 tárcsát.Lehet egyszerűbb lenne egy sportmotor komplett első villástagját mindennel együtt kicserélni.Szétnézek majd Pesten hátha foglalkozik ilyesmjvel valaki.
2017. szept. 27. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ennek értelme?
2017. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Lehet jobban jársz, ha keresel újonnan valami korszerű féknyerget minőségi fékbetéttel, féktárcsával, ami passzol, plusz fém fékcső, ezek szerintem nagyot javítanának a fékhatáson. Az is lehet, hogy elég csak a fékmunkahengert valami jobbra cserélni, ha jól tudom a Yamaha TDM850 munkahenger belemegy.
2017. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!