Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autó átmegy a piroson...

Ha egy autó átmegy a piroson akkor akik látták ők fel tudják jelenteni?

Figyelt kérdés

Vagy csak rendőr, és kamera tudja megbüntetni?

Ilyenkor mennyi a bírság?

Ezért jár büntető pont?


Csak kíváncsiságból kérdezem, szerencsére nem láttam még ilyet!


2017. szept. 27. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Te mentél át Újpesten?

Harmadik személy nem jelentheti fel a szabálytalanul közlekedőt. Gestapos tempó lenne egyébként.


Bemondás kevés, ha meg videón rögzítette, akkor is az a készülék nem felel meg az előírásoknak, s más egyéb jogi probléma is van vele.

2017. szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, én nem mentem át piroson. Hanem csak azért tettem fel a kérdést, mert ma egy kanyar után volt egy lámpa amit elég későn lehet észrevenni, és elég nagyot kellett fékeznem, és csak arra vagyok kíváncsi hogy mi lett volna ha nem tudok megállni. Jó persze a legnagyobb baj ilyenkor a gyalogosok, nem a büntés.
2017. szept. 27. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze. Szomszéd Mariska néni simán.
2017. szept. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2017. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csak rendőr és ő is csak úgy, ha rögzíti kamerával az eseményeket, mert esetleges bíróság előtt igazolnia kell.

Nem véletlenül állítanak mostanában traffit a kamerák elő, illetve a rendőrautó, aminek az oldalán (videófelvétel) rikító matrica szerepel!

2017. szept. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!