Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómban éreztem, hogy az...

Az autómban éreztem, hogy az 1-est és 2-est nehezen veszi kb már 3 hete?! ->

Figyelt kérdés
Nem tulajdonítottam neki nagy dolgot viszont a mai nap meg állt alattam az autó olyan értelemben, hogy járt meg minden mert a motorral semmi baj, de nem tudtam beváltani se 1-2 vagy 3-ba, ugyanakkor 4-be 5-be és rükverc-be igen. A kuplungon benyomásra különbséget nem érzek. Azon kívül, hogy viszem szerelőhöz ti így látatlanba mint mondanátok? Előre is thx.1998 Audi A3 1.8 T 150 le, benzines, nem quattro

2017. szept. 28. 09:56
1 2
 1/13 veterán vas ***** válasza:

Első körben a sebváltó kulissza környékén keresendő a baj.

Lehet kopás, törés, megerőltetés, de akár egy rossz helyre betolt krokodilemelő, vagy egy felakadás a kapubejárón....

/persze ez nem zárja ki, hogy -esetleg- a váltón belül is lehet a hiba/

Mi volt utoljára javítva az autón?

2017. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Utoljára komolyabb javítás csak az első futómű alkatrész cseréi, egy olaj csere, egy kézifék javítás... Semmi olyan ami szerintem itt számítana, legalábbis csak ezt gondolom.. 2-3-at nehezen veszi illetve az 1-et.. szinkrongyűrű hiba? plusz ha jól tudom ebben a változatban van kettőstömegű is igaz?
2017. szept. 28. 10:22
 3/13 anonim ***** válasza:
én is a szinkrongyűrűkre tippelek. A sokat használt fokozatokban elfáradtak. Igaz, ezek azért nem egyszerre kellene jelentkezzenek.
2017. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 veterán vas ***** válasza:

Persze nem kizárt a szinkrongyűrű-hiba lehetősége sem, de egyszerre három eléggé szokatlan lenne.

Nézz be a kulissza takaró alá, hátha szerencséd van és valami egyszerű hiba...

2017. szept. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Így igaz, először a legegyszerűbb lehetőséget kell nézni. Én is írtam, hogy a szinkron azért nem egyszerre halna meg.
2017. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tudtok esetleg ajánlani valakit aki nem horror árban dolgozik Budapesten vagy Budapest környékén? Esetleg Nógrád megyében??
2017. szept. 28. 16:22
 7/13 veterán vas ***** válasza:

Ne gondolj mindjárt egy sebváltó-generálra!

Talán egy váltókar borítás felemeléséhez, és egy szemrevételezéshez nem kell mesterember.


.....vaktyúk is talál(hat) szemet. ;)

2017. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm srácok a segítséget, majd megírom ha tudom mi a helyzet a verdával!:)
2017. szept. 29. 11:16
 9/13 A kérdező kommentje:
Annyi változás van, hogy a csörgő hang a kuplung benyomására elmúlik.
2017. szept. 29. 19:28
 10/13 anonim ***** válasza:
kinyomócsapágy?
2017. szept. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!