Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftből melyik a legjobb?

Suzuki Swiftből melyik a legjobb?

Figyelt kérdés

1989-2003 közötti swiftet nézegettem.

Az 1.3 és az 1.6 os motorok miben különböznek egymástól? Ugyan olyan híresen megbizható az 1.6 os motor is mint az 1.3? Illetve a sedan és a ferdehátú között csak a kaszni különbözik?



2017. szept. 28. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:

1.3-ból volt kétféle, 8 (68LE) és 16 (82LE) szelepes változat. Az 1.6-os 93LE tudott és csak Sedan-ba volt ilyen motor, no meg nem is túl sok példány van belőlük az 1.3 8 szelephez képest. Egyébként ez is hasolnóan jó motor.


Illetve a sedan és a ferdehátú között csak a kaszni különbözik?


Elvileg a kipufogó felfogatás is más, meg a nálam okosabbak szerint a hátsó rugó is más. 5 ajtósból ültem át sedanba és érzetre mintha ez jobban az úton akarna maradni, kevésbé pattogósabb a vacakabb utakon. Meg van 1-2 ilyen furcsa érzésre amit lehet csak bebeszélek magamnak, de az is lehet, hogy van benne valami.

Ja, meg nincs a hátsóablakon ablaktörlő.

2017. szept. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

B oszlopig minden egyezik, utana mar kevesbe. Kicsivel nehezebb es kicsivel hosszabb a sedan, kipufogo meg ilyesmi is mas.

En az 1.3 8szelepes motort ajanlom, abbol tobb van, konnyebb hozza alkatreszt is venni, es a konnyu kasztnit ez a motor is vigan elviszi.

2017. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Üdv. Az 1.0 meg 1.3 motorok a legjobbak szerintem. Én 1.3 8v tulaj vagyok és megvagyok vele elégedve, büszkén ajánlom. 16 szelepest szerintem felesleges venni, eléggé ritka ráadásul annyival nem is megy jobban mint a szelepes, alul egyébként jobban húz a 8-as. Ehhez könnyebb alkatrészt is szerezni ha esetleg elromlik valami (nem fog).
2017. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!