Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ebben a videóban mit csinálnak...

Ebben a videóban mit csinálnak a rendőrök?

Figyelt kérdés
Itt va videó: https://www.youtube.com/watch?v=z8gsTQ7bdgA

#rendőr #szpersportautó
2017. szept. 28. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt mutatja a videó, hogy az USA rendőrök egyfolytában a luxus és sportautókat állítják meg.
2017. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És mir csinálnak velük?
2017. szept. 28. 20:57
 3/7 A kérdező kommentje:
*mit
2017. szept. 28. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy láttam semmit. Javarészt csak igazoltatás miatt félreállítják őket. Legalábbis én semmi érdekeset nem láttam benne.
2017. szept. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az USA-ban a rendorok soha nem huznak felre, csak azert mert olyan kedvuk van vagy mert a fonok kiadta parancsban, hogy ma 30 autot felre kell huzni.


Akkor huznak felre, ha valami gond van, vagy mert szabalytalansagot kovettel el (pirosnal at, stopnal nem alltal meg, gyalogosnak nem adtal elsobseget, stb.) vagy mert az autoval nem stimmel valami (lopott es korozes alatt van, nem eg egyik izzo, lejart a regisztracio, stb).


Ebben a videoban azt latni, hogy luxus sportautokat huznak felre. Gyanitom, hogy nem azert, mert ki van egve a feklampa...

2017. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. szept. 29. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Az államokbeli igazoltatás erősen eltér az itthonitól. Nem szokás random autókat megállítani, csak akkor ha szabálytalankodott, körözés alatt áll, gond van a kocsival stb.

Nem ok nélkül állítják meg őket, lehet előtte csapatta 200-zal vagy bszott befizetni valami számlát, mert az eléggé divat az ilyeneknél.

2017. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!