Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a zöld postai t4-es transporterekről?

Figyelt kérdés
Van egy pár hirdetés az interneten, kis kilométerrel, kép szerint jó állapotban, alacsony árral. Mi a bökkenő ezekkel az autókkal?

2017. okt. 2. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Kis kilóméter?

Anno amikor még Barkasok voltak nagyobb számban a postánál, már akkor volt pár transporter, amiben volt 900 ezer km a szervízkönyv szerint. Ez 1996-ban volt.

Még néztem is, hogy a motorhoz addig nem nyúltak egyáltalán, és ment mint a golyó.

2017. okt. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Akkor ezek nem postai autók?

[link]

Ennek a hirdetőnek 5 ilyen t4 hirdetése van, mind 200.000 km alatt bőven.

2017. okt. 2. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem feltétlen postai autók, bár nekem kicsit gyanús az a futás még így is.

Postakocsikkal az is a gond még, hogy minden háznál megáll, az iszonyatos kuplung és váltóterhelés miatt 150 ezerrel is lehet szar az egész.

Bár házhoz járni a kisebbek szoktak inkább.

2017. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van a hirdetőnél Postás Fiat Doblo is, 110k km-nál olyna a kormánya,mint amiben 800 000 van :D :D

(én legalábbis találtam a HaHun olyan Doblot, aminek 380 000nél különb beltere van).


Óratekerés lvl végtelen :D

2017. okt. 3. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak nézd meg a kormányt és a légzsákot...


Egyébként nem biztos, hogy postai, lehet akár valamiféle honvédségi, rendvédelmi szerv járműve is, akkor meg állhat akár folyamatosan is.

2017. okt. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Dolgoztam a postánál ezekkel a járműveken,300e km felett adták el őket párszázezer forintért több évvel ezelőtt(itt meg már 700e+áfa), szinte kizárt dolognak tartom hogy 152.000 km-es eladták volna őket és csak ennek a kereskedőnek...

Mennyire hihető hogy egy 19 éves haszongépjárműben csak ennyi legyen?

Az biztos hogy rendszeresen karbantartották őket.

2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én árverési oldalakon láttam Postás Transportereket. AZ egy dolog, hogy nyilván oda azokat teszik ki, amik nem mentek el kéz alatt, de a km futás többszázezres volt. A belsejük meg undorító. Ezek valami érdekes darabok lehetnek, vagy Honvédség. (Hirdettek sok Nissan Pathfindert 150 e km-rel, azok katonaiak voltak) De mivel azt írja, vezetett a szervizkönyv, plusz magyar, könnyen megnézhető a km futás.
2017. okt. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Buf ***** válasza:
Elég hihetetlen de élőben azért sok minden kiderül, ha meg olyan ember próbálja ki aki behatóbban ismeri az pik pakk megmondja hogy mi az igazság. Nekem kicsit olcsónak tűnik, ha igaz amit leírnak róla.
2017. okt. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezeket felejtsd el . Dolgoztam a postánál földes úton 90-100 alatt nem igen mennek ezek és a km minimum föld Mars táv oda vissza . Szerviz akkor volt amikor meg állt az autó azaz 70-80 ezer km után jó ha volt olaj cserélve bennük . Ezeket a postának már kapásból a vasba kellet volna le adnia nem el adni magán kézbe . Meg kell hagyni az utókornak sörös doboz vagy konzerv doboz formàlyàban
2021. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!