Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért pörög el a kerék hirtele...

Miért pörög el a kerék hirtelen elinduláskor?

Figyelt kérdés
ha pl parkolóból hirtelen elakarok indulni pl jobbra akkor nem tudok gyorsan elindulni mert kipörög a kerék? az miért van rossz a gumik tapadása? De ez általában akkor történik hogy ha több ideig állt a parkolóba az autó és frissen beleülök elindulok... ha mentem vele x km t akkor már jobb a gumik tapadása. Ez miért van?
2017. okt. 2. 23:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mer’ taposod a gázt, mint a hülye. De mivel vezetni nem tudsz legalább erős autód van (y)
2017. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nincs erős csak 1.4 es :D
2017. okt. 2. 23:25
 3/14 A kérdező kommentje:
nem taposom a gázt.. hát ez most nehéz leírni :) aki érti attol kérdezem nem lehet hogy nincsenek a gumik bemelegedve és ezért pörög el ?
2017. okt. 2. 23:27
 4/14 anonim ***** válasza:
Mert nincs benne ASR.
2017. okt. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért pörög el, mert nem tudsz vezetni. Egyszer már leírták...
2017. okt. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
elárulom én hogy csinálom hogy ne pörögjön el, indulás előtt a hajtott kerékre olyan 0.5-1l benzint öntök majd meggyújtom így már elég meleg ahhoz hogy ne pörögjön el
2017. okt. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Rossz gumi, esetleg gyengébb futómű (pl. Ignis). Ha mész, a gumi melegszik, és javul a tapadása. Amúgy meg óvatosabban kell indulni, és akkor nem fog elkaparni.
2017. okt. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jó öreg és kopott gumid lehet vagy sóderen parkolsz...
2017. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Üzenem, az én kocsimon sincs ASR, mégse pörög el.

Az ASR hóban, jégen való közlekedésnél lényeges. Akinek száraz vagy akár csak esős időben is szüksége van rá, az tényleg nem tud vezetni.

2017. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem sem pörög el, pedig 2literes motor van benne. Elképzelni sem tudom hogy mit csinálsz azzal a kis kávédarálóval vagy hogy milyen állapotban van.


#9

Én télen sem szeretem az ASR-t, dombon felfelé pl sokszor hátrány

2017. okt. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!