Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kulcs elforditasa utan semmi?

Kulcs elforditasa utan semmi?

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy ma egy kisebb 15 km-es ut utan, nem akart beindulni. Elforditottam a kulcsot de semmi sem tortent. Az inditomotor sem indult. Aksi nem volt lemerulve, es semmi hibajelzo nem egett. Kb 15 probalkozas utan ujra poccre indult. Kesobb ujra megtortent. 3. alkalommal amint levettem a labam a fekrol, beindult.
2017. okt. 3. 14:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Végét járja az önindító vagy a bendix. Cserés!
2017. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is az önindító produkált pont ilyet. Egyik pillanatról a másikra minden előjel nélkül egyszer csak nem indult. Elvontattattam szervizbe, ott pedig pöccre azonnal beindult. Több indítási próbával is hibátlannak mutatkozott. Elhoztam a kocsit, hogy bocsi mégse, "meggyógyult".

Két hétig hibátlanul használtam,majd egyszer csak megint nem indult.

Önindító csere lett a vége.

2017. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Önindító már megírta a végrendeletét...
2017. okt. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Belöktük, beindult, elvittem a parkolóba, aztán miután leállítottam a motort, pöccre indult többször is. Nem lehetséges, hogy az akksi ment tönkre, és a hazaút alatt töltött annyit, hogy utána még újra beindult? Csak mert furcsa, hogy ha sokáig áll, akkor nem indul, de ha egyszer sikerült, akkor utána azonnal indul. Vagy ez ugyan-az, mint amit a kettes is leírt?
2017. okt. 3. 23:49
 5/9 anonim ***** válasza:

NEM! Mert ha az akku lenne gyenge, akkor a műszerfalvilágításon és belső fényeken látni lehetne, valamint az önindítót ha nyögve is, de megtekerné picit.

100%, hogy önindító KUKA!

2017. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvittem a szerelőhöz, előtte természetesen pöccre indult. Azt mondta átnézi, de ha most működni fog, nem tud vele mit kezdeni. Érdemes azért kicseréltetni az önindítót? Nem akarok azon rettegni, hogy elmegyek 40 km-re munkába, aztán nem tudok hazajönni...
2017. okt. 5. 10:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Vagy most cserélteted ki, vagy a következő olyan eset után amikor elmész 40 km-re munkába és nem tudsz hazamenni. Télen a legszarabb az utóbbi eset. ;)
2017. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézte, cserés. Használtat nem rak bele, így maradt egy új bosch, 150 fontért. Mindegy, legalább ezzel nem lesz gond. Köszönöm a segítséget.
2017. okt. 5. 11:28
 9/9 anonim ***** válasza:

# 2 vagyok.

Én is "gyári" Mitsubishi (Opelem van) önindítót szerettem volna. De miután közölték, hogy az majdnem 200.000Ft lenne és egy hét míg megjön, addig ott kéna hagyni a kocsit, rábólintottam, hogy jó lesz a polcon lévő no-name Starline önindító is. Az munkadíjjal együtt a gyári leadásával 60-ból megvolt.

Ez is hibátlanul teljesít évek óta. Ami először feltűnt, hogy sokkal gyorsabban teker ugyan azzal az akkuval mint a régi. A réginél szépen komótosan tekerve számolni lehetett a főtenegly fordulatokat. Ez pedig egy pillanat alatt berántja a motort.

2017. okt. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!