Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehet egyedi kulcsot...

Hol lehet egyedi kulcsot csináltatni autóhoz?

Figyelt kérdés

Az autóm gyári kulcsa kék (Fiat), én ugyanilyet (teljesen megegyezőt, vagy erősen hasonlítót) szeretnék, csak pirosban.

Egy bolttól már érdeklődtem, de csak egy piros Alfa kulcsot tudtak felajánlani az átültetéshez (fém rész + immobilizer másik házba), de nekem ez nem túl szimpatikus (mert annak nem tetszik a formája), ráadásul az árat is egy kicsit sokalltam (20 pénz).

Már az is eszembe jutott, hogy befestem a kulcsot, csak valami nagyon finoman gumírozott anyaga van, így kétlem, hogy ez kivitelezhető. Nem tudom például, hogy tízes skálán mekkora állatság lenne elvinni valahova mondjuk (piros) bőröztetni.

Kérlek, írjátok meg, ha van valami ötletetek, tippetek!


2017. okt. 3. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keresgélj még egy-két évig és addigra ki fogsz nőni ebből. Egyébként be lehet festeni, valami gumi alapú festék jó lehet hozzá (pl. Plasti dip), de le fog kopni. Nem hiszem, hogy rendes megoldást találni fogsz. Esetleg nézz szét az eBayen / Aliexpresszen, több kulcshoz is láttam már szilikon burkolatot mindenféle színben.
2017. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is Fiat autóm van,ugyan ilyen szar kék kulccsal. Én meg csináltattam bicskakulcsra. Így sok mindentől meg tudom óvni a kulcsot. 6ropiba került.
2017. okt. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menjél fel egy kínai webshopra (pl.: aliexpress), írd be : red fiat key. Tucatnyi alternatíva közül választhatsz.
2017. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már körbenéztem eBay-en és aliexpressen, a tucatnyi alternatíva azért túlzás, inkább azt mondanám, hogy akad, de egyik sem szimpatikus megoldás.

A festék, ahogy az első írta, a kopás miatt nem tartós.

6-8e forint költségen egyes kulcsmásolók tudnak a kék helyett fekete kulcsot, illetve még a bőröztetés lehet egy megoldás, ha valahol vállalja egy szakember.

Mindenesetre köszönöm a reakciókat!

2017. okt. 4. 19:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megoldódott-e azóta, de az előbb ez az oldal jött szembe:

[link]

2017. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Zseniális, köszönöm! Elvileg következő héten egy bőrdíszműveshez viszem a kulcsot, de...erősen elgondolkodom egy ilyenen előtte. Köszi még egyszer!
2017. okt. 8. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!