Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4, A6 vagy Mercedes C...

Audi A4, A6 vagy Mercedes C osztály, esetleg BMW e60. Ezek közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés

kb. 1,5 millió körül nézelődnék majd 1,5-2 év múlva!Évjáratban 2002-2007 között.

Szeretnék végre egy erősebb(de inkább jobb, szebb hangú motorral) ami tartós, szóval lehetőleg V6 legyen és benzin.

Fogyasztásom most is 9-10L, ezzel is lehet haladni(de azért...), szervíz költség kb. átlagos vagy kicsivel több és ami a leglényegesebb, hogy nem kell tuningolni mert gyárilag is jól néz ki, ezért esett ezekre a választás.

Ki melyiket ajánlja? Melyikkel kevesebb a szívás?Melyikből lehet(ha lehet ennyiért) Épkézláb darabot kifogni. A mostanira 2 év alatt közel 400.-at költöttem és ebben még az alufelni, ültetés stb nincs is benne, illetve lenne még mit csinálni rajta. Még ha ennyit kell is rákölteni a következőre azt se bánom, csak tényleg egy tartós verdát akarnék, amivel legalább lehet 5-6 évre tervezni vagy akár többre is.



#Audi #Mercedes #BMW #Élményautóm és családi is
2017. okt. 4. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Audi A4 vagy A6 egyértelműen, nekem volt egy 2007-es A6, és remek autó. Nekem TDI volt, de a 3.2 FSI is jó. Az E60 kivül szép, és sportos, belül viszont csúnya, főleg az A6-hoz képest, és műszakilag is sokkal problémásabb. A Mercivel szintén akadnak kisebb-nagyobb gondok. De ebben a kategóriában a 400 ezer forint az majdnem semmi, úgy számolj, hogy itt 5-6 év alatt millió forintok fognak elmenni.
2017. okt. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 crudy ***** válasza:

Az h kinek mi volt es milyen jo volt nem hiszem h mervado. Alattunk egy a8 allt meg az autopalyan kb 30ezerrel az oraban. Na moat akkor mi van? Az se nagyon szamit h szep e vagy nem, ezt a vasarlo eldonti.


E60 nem egy jo konstrukcio. Meg hamotorikusan jo is, tud betegagy lenni. Merci audi inkabb. V6, sorhat, 5.5 v8. Ezeket jok. De inkabb ne 4 henger. Audikkal es mercikkel is lehet gond de ha turelnesen keresel talalhatsz egy karbantartottat.

2017. okt. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Audi az nekem is jobban bejön. Melyik automata vàltó a problémamentesebb??
2017. okt. 5. 07:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy az Audikból választanék🙂
2017. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 crudy ***** válasza:
Audikban cvt valto van szerintem ami ott nagyobb sikert aratott mint a minikben. De ha esetleg valami baja van kergetheted a szervizt ahol elvalaljak. Merci wandler kerekes konstrukciot hasznalnak amik nagyon nagyon jok. A regi mercikre se volt jellemzo a valtofelujitas. Persze hallottunk mar citrom meghibasodasrol de ritka.
2017. okt. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Audikban cvt valto van"


Na hát kiderült mennyire értesz a dologhoz. Úgy mondtad, mintha minden egyes Audiban CVT (multitronic) váltó lenne, pedig tudjuk, hogy ez nem így van, mert ott van a megbízható Tiptronic, vagy a kéziváltós verzió is.

2017. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 crudy ***** válasza:
Milyen erdekes h azt a szerintem szot mar nem sikerult befingani az idezet jel koze. Ugy tunik nem tudok mindent de szerencsemre te igen.
2017. okt. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Buf ***** válasza:
Aki ült már mindhárom gyártó modelljeiben az tudja, hogy a Mercedes és a Bmw olyan autókat gyárt amihez hasonlót nagyon kevesen tudnak, jó autó az Audi, de sosem lesz képes igazán felnőni az előző két márkához.
2017. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ültem màr mindhàromba, de lényegi különbséget nem éreztem, mondjuk nagyban függ hogy melyik tìpus a màrkàn belül, de a zàszlóshajó mindegyiknél a minőségről és luxusról szól, az màr szubjektìv hogy kinek mi jön be! Audinàl azért az A8 mindent vert nàlam, de az egy màs kazegória az A4 és A6 osok mellett...
2017. okt. 6. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!