Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Minden kocsi indításnál...

Minden kocsi indításnál teljesen újra indul a fejegységem. Miért és hogyan javítható?

Figyelt kérdés
Tehát itt arra gondolok, hogy az elmentett rádiócsatornák elvésznek, ha pendriveról zenét hallgatok akkor nem onnan folytatja a lejátszást ahol leállítottam a fejegységet.(Pedig normál esetbe az autóknál ez szokott lenni, mint a régi kocsijaimnál is.) Hallottam olyat, hogy valami kábel össze lehet cserélve a fejegységnél. Nem tudom. Kérlek segítsetek.
2017. okt. 4. 22:55
 1/4 anonim válasza:

Üdv!

Ugyan ez volt nálunk is. Gondolom japán autód van. Amúgy igen, két kábelt fel kell cserélned, de hogy pontosan melyeket, azt nem tudom. Milyen autód van?

2017. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Ahogy előttem írták, sárga (memória) és piros (kapcsolt) kábeleket kell felcserélni. Ha így se jó akkor nincs állandó 12V a memóriának vagy fellett cserélve valami. Egyébként milyen fejegység?
2017. okt. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
A legegyszerubben ugy tudod orvoslni a hibát hogy a piros meg sárga kábeleket is állandó +12voltra kötöd......igy megoldodik az a gond is hogy mondjuk csak gyujtasnal vagy járó motornal tudsz zenét hallgatni!Viszont igy mindig neked kell majd ki/be kapcsolni
2017. okt. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Seat Leon 1.4 (2000 évj) autóm van és JVC fejegységem. Köszönöm a válaszokat megpróbálom. :)
2017. okt. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!