Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet ilyet? Ha igen hogyan?

Lehet ilyet? Ha igen hogyan?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne ha egy régi Suzuki Swiftben 1.0 6v-ről 1.3 8v-re szeretném cserélni a motort akkor ez hivatalos úton lehetséges??

Ha igen akkor mi a folyamat és mi mennyibe kerül (engedély,papírok stb...)??



2017. okt. 5. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de költségesebb és macerásabb, mint venni egy eleve nagyobb motorral szerelt kocsit, így kár szót pazarolni rá.
2017. okt. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyes Swift ugye?

Pár százezer forintot érő autókról van szó. Olcsóbb a komplett autót cserélni.

Egyébként NKH-nál megmondják pontosan

2017. okt. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Ahogy írtál...egyszerubb olyat venni mint neki állni kínlódni meg papirozni
2017. okt. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudom jól hogy jobban megérné de nem ezt kérdeztem

Azért kérdeztem mert van egy tuningolt amibe ezres motor van és kiváncsi lettem volna hogy mennyi lenne átpapírozni

2017. okt. 6. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Véletlen nem LTM ... a rendszáma ennek a tuning autónak? :)
2017. okt. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Most akkor már az a kérdés, hogy 1.0 gyári, 1.0 tuning, vagy 1.3 gyári cserélgetése?


Tuningolt motort lepapírozni gyakorlatilag lehetetlen normálisan, úgy ahogy van felejtsd el azt az autót, azért is, mert aki 1.0 motort tuningol az sem normális, értlemes teljesítménynövekedést nem lehet elérni, csak a motort, meg a gyenge felépítményt megnyilkolni

2017. okt. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!