Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki miért venne, nem venne...

Ki miért venne, nem venne külföldről behozott gépjárművet legyen az autó vagy motor? Tapasztalatok ami érdekelne és miért ilyen jó üzlet ez a behozatal, mitől van benne ekkora pénz, hogy 10 -ből 9 hirdetés az kinti gépjármű.

Figyelt kérdés

#autó #kintről hozott gépjármű
2017. okt. 7. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Erős túlzás, hogy 10-ből 9 külföldről behozott, sőt mostanra eléggé lecsengett a kintről behozott autók varázsa.

Telített a piac, itthon is van jó és rossz, és kintről is hoznak be jót és rosszat is az átlagos autókból.

Ami viszont még mindig előny lehet, hogy kint vannak olyan felszereltségű autók, amelyekből itthon kevés, vagy egyeltalán nem is került forgalomba.

Sokan keresnek olcsó, néhány százezer forintért eladó autókat, azoknak egyértelműen az itthoni választékot érdemes böngészni.

2017. okt. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Én nem tudok bízni bennük, elég sok helyen azt olvastam, hogy azt hozzák be ide, ami ott már selejt kategória.

Autóvásárlás előtt állok, de nem akarok külföldről behozottat, persze mindenki azt vesz, amit akar.

2017. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én garanciális használt autót vettem, otthonit. Lehetett volna külföldről is, de mivel tucat lízing modell az enyém, így volt választék itthon is.


Kollégám szintén garis kocsit vett, de ő müncheni szalonból, mivel itthon nem talált megfelelő felszereltségűt.

2017. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Bécsben dolgozom, látom hogy hajtanak az autókkal, főleg télen hidegbe, nem melegítenek elő egy dízelnek, indít sebesség és padlógáz. Aztán ott van az utak fagymentesítése, biztos jót tesz az autó aljának.

Én mondjuk nem tucat autót vettem, az jön elég velem szemben, vettem egy Volvót, magyar üzembehelyezés, általában nem a legalja emberek veszik ezt a típust, nem úgy mint pl. egy VW, BMW, Audi. Biztos én is találtam volna olcsóbban ugyan ilyen autót, de amíg sokan megveszik az olcsót és 5000km alatt ráköltenek még egy autónyit, én 30000 km alatt csak olajcserére és kopó alkatrészre költöttem.

Tehát az én verzióm autóvásárlásra, kinézed az adott típust évjératot, 3 legolcsóbb 3 legdrágább kilóve, a többiből nézel egy átlagárat, na az felettieket nézed csak, csak is magyar első üzembehelyezésű, és magánszemélytől.

Ha jó környékről hozod el, tehát normális ház stb.stb az már jót jelent.

2017. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tény nálunk is van rossz vétel,jó vétel. Attól félek ami kintről jött nem elég,hogy kozmetikázott és roncs volt azelőtt,de a kilométer is annyi amennyire nem szégyenlik vissza tekerni. Érdekes,hogy legyen akárhány éves egy autó 5 vagy 20 ,mindbe átlag 200.000 km van vagy alatta :)
2017. okt. 7. 22:07
 6/6 A kérdező kommentje:
Körbenéztek ezen az oldalon például motor kategóriában 10 éves motorban átlag felhasználás mellett évente minimum 4000 futás. Az bárhogy számolom 40,000 km. Ezzel szemben a nálunk behozott hirdetettbe átlag 20-25 ezer van márcsak. Nem tudom elképzelni valaki megveszi ezeket mert elhiszi ezt. A 4000 éves futás amúgy nagyon kevés Olaszországot tekintve. Ott a WC-re is motorral járnak.
2017. nov. 14. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!