Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen szerszám márkát ajánlot...

Milyen szerszám márkát ajánlotok? YATO? EXTOL?

Figyelt kérdés
Autószereléshez és gépek szereléséhez milyen márkájú szerszámot ajánlotok? Viszonylag elérhető áron kellene és jó minőségű, strapabíró. Olyan, ami nem törik el, hajlik meg heti szintű használattól. YATO-t láttam jó áron, mi a véleményetek róla? FORTUM? EXTOL?
2017. okt. 7. 14:51
 1/10 crudy ***** válasza:

Nekem egy yato dugokulcs keszletem van es eddig iszonyuan bevalt. A bitek hajlamosak rozsdasodni de neha lekenem ro55el es le van tudva. Egyik masik torx kicsit elcsavarodott de szinte biztos vagyok benne h a tesom autoszerelo es szerszamhasznalati tudasaban van a hiba mert nalam nem serult egyik se.


Az extol inkabb egy alacsonyabb kategoria. Egy ket szerszam volt mar a kezemben es valojaban nem volt vele bajom. Kiveve egyet, egy lapos csavarhuzo feje eltorott egy csavarban. Mas rosszat vegulis nem tudok.

2017. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor a Yato jó minőségűnek tűnik?:)
2017. okt. 7. 15:04
 3/10 anonim ***** válasza:

Én csillag-villásból Extol-t vettem. Eddig nem volt vele gond. Ha összefonsz két kulcsot, azt is bírja. Csővel még nem próbáltam.

Dugókulcsból King Tony-t használok. Ez is jó, remélem sokáig az is marad.

Ha nem napi használatra kell, akkor felesleges Gedore-t, vagy Beta-t venni.

Csavarhúzóból jó az olcsó is, úgy is szétveri az ember, vagy elgörbíti.

Vízpumpa fogóból kizárólag Knipexet ajánlok. Drága, de sokkal jobb, mint az összes többi.

Légkulcsból Chicago Pneumatics, Würth, Beta.

Légkulcsból szintén nem érdemes gagyit venni, mert amit kézzel nem bírsz leszedni, azt a gagyi lékulcs se szedi le.

2017. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Heti rendszerességű használathoz, strapabíró kritérium mellett, lehet hogy nem ártana már valami komolyabb ipari szerszámokat venni. Igaz azoknak áruk is van.


Yato, Extol szerszámaim vannak nekem is. Évente egy-két szerelgetéshez megteszik.

Nekem még Jonnesway szerszámaim vannak. Van ahol professzionálisnak írják őket, de árban inkább olcsóbb kategória.

2017. okt. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a Yato nem vált be, de csak néhány speckó kulcsot vettem belőle, ettől a többi még lehet jó.
2017. okt. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 JulesTS ***** válasza:
Kb. 25 evvel ezelott vettem Proxxon Industrial dugokulcs keszletet (1/2 es 1/4 collos van benne). A csavarok vagy kijonnek vagy beletornek (elotte a gagyi dugokulcs elnyalta a csavarok fejet...). Meg most is teljesen jo az egesz keszlet pedig nem kimelem. Egyedul a hajtokarok racsnija lehetne finomabb beosztasu, mert szuk helyen mar keves tud lenni. Nem volt olcso akkor sem, de megerte az arat. Csilag/villasban nem tudok ajanlani...
2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 crudy ***** válasza:
Jo regi proxxonok. Az a baj ezekkel.h mar nem lehet kapni. Proxxon persze meg lehet de mar nem az a minoseg.
2017. okt. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egyik sem jó minőségű...
2018. szept. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ricsi1975 válasza:
Extolból több féle van. Industrial, vagy a premium kategória az jó.
2021. júl. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az extolból a premium is vacak...
2021. dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!