Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legális ez a fajta hátsó...

Legális ez a fajta hátsó lámpa VW Passaton? (Skyline)

Figyelt kérdés

Magyarországon vagy Romániában lehet ilyen módositott lámpákkal közlekedni?

[link]



2017. okt. 7. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy egy lámpatestet közúton lehessen használni, az kell, hogy megfeleljen a rá vonatkozó műszaki előírásoknak (talán egy ENSZ EGK rendelet írja elő, erre már nem emlékszem). Ha megfelel, akkor van benne jóváhagyási jel (körben E betű és egy szám). Ha ilyen a lámpatest, akkor használható. Nem tudok annyira románul, hogy ezt a leírásból kivadásszam.
2017. okt. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez gyári lámpa, csak a belső (csomagtartón lévő) lámpába is bele lett rakva egy ledkarika.
2017. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értelmeztem, akkor ez a második karika akkor is világit, ha nem fékezünk. És ha maga a lámpa megfelel, az nem baj, hogy másképp világit(a kettő együtt), mint a többi azonos tipusú jármű? Azoknál ha jól tudom csak a külső gyűrű világit alap helyzetben.
2017. okt. 7. 20:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. karika ugyan azt csinálja mint a külső. Senki sem fog ezért baszakodni veled, mert gyárilag is ledes a lámpa.
2017. okt. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2017. okt. 8. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!