Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen kezdő hobby autót...

Flegmahhh kérdése:

Ki milyen kezdő hobby autót ajánlana?

Figyelt kérdés
hobby autót vásárolnék ki milyet ajánlana? Drift kategóriában szeretnék "szórakozni" ki milyen autót ajánlana így első körben? jelenleg BMW e36 316-ot nézegettem esetleg Lexus IS 200-at nézegettem,de lényegében mennyi lenne az az ideális erő amivel kellemesen lehet csapatni? ki mit ajánlana? 100-150 rongyban lenne a verda papír nélkül.Aztáán építeném tovább lassan,de az autót ebben az árkategóriában gondoltam.

2017. okt. 7. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100 rugóból örülj ha egy működőképes Ladát tudsz venni...
2017. okt. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Papirok nélkül azért van választék,de köszönöm a hasznos válaszod
2017. okt. 8. 00:00
 3/7 D. Brasco ***** válasza:

BMW e36 316-ot


Remek választás lenne....talan a hóban meg is tudna kaparni szerencsétlen...de hogy ezzel driftelni....meg viccnek is rossz!

Amúgy meg az első jol írja elmúltál azok az idok hogy 100ezerert papír üki bmw-t de főleg lexust vegyél!

2017. okt. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azert kerdeztem mert ebbol a tipusbol nemis tudom milyen motorokkal jott ki...de akkor úgy kerdezezem,hogy mit ajánlasz nagyobb összegért?
2017. okt. 8. 10:08
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Ha nem tudsz elvégezni egy google keresest hogy milyen motorral van még e36,illetve nekem kell ajanlanom hogy te mivel menj keresztbe mar regen rossz.....keress inkabb mas hobbit
2017. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben igazat adok neked...én egy pl hoztam fel egy típusból noha te mondtad az a motor nem lesz elég neki rendben megkérdeztem akkor mit ajánlasz mivel azt megálapítottad,hogy gyenge ezért gondolom konyítasz hozzá,hogy akkor mi elég erre a célra,de te erre azt mondod keressem ki google-ba,de elegem van már,hogy akkor minek magyarázol egyáltalán ha ott a google?? Akkor ez a sz.r oldal miért van??? Dísznek? Akkor a cégnél megmondom az alkalmazottaimnak hát fiuk hiába vagyok a fönökötök én ugyan nem segíthetek vegyétek elő a telefon ott a google...köszönöm neked a segítséget kikeresem googleből...
2017. okt. 17. 12:56
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
Én meg azt nem tudom az internet minek van....föleg ha allitasod szerint érdekel is valamilyen dolog,de egy percet nem vagy hajlandó aldozni a dologra,hogy keress vagy utána nézz!
2017. okt. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!