Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja? A feleségemne...

Laci 76 kérdése:

Mi lehet a baja? A feleségemnek van egy 306-s peugeot-ja, husky, bemelegszik és 3 henger megy! Cserélve volt : trafó, benzin szürő, gyertják, a befecskendezők bemérve, jók!

Figyelt kérdés
hengerfej le véve csiszolva, szelepek beálitva, új lambda szonda, a tank tiszta,eddig 200-t költöttem rá, és csak nem megy! Mi lehet a baja? Elektromos hiba?

2017. okt. 9. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Hibakód olvasóval megnéztétek?
2017. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ir ki semmilyen hiba kódot, volt sz,gépre téve semmi !!!!
2017. okt. 9. 20:46
 3/7 A kérdező kommentje:
a henger fej csiszolás, és szelep beállításkor, mondtam a vezérlést is csinálják meg, szij csere stb. lassan nem ér annyit amennyit költök most rá.... peddig k. jó volt 3 évig ment , keveset fogyaszt, most meg 1 hónapja kezdte, mondták tankoljak bele jó minőségű benzint, 2 szer tankoltam majdnem tele prémium 100 -t, (400Ft/ liter) csak xarakszik.... nem értem
2017. okt. 9. 20:57
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

"nem értem"

Francia autó, ennyit tud.

2017. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Melegen áthúzhat valamelyik gyertya kábel és nem adja le a szikrát.

Azt tudjátok melyik henger nem megy?

2017. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nincs gyertjakábel, egyben van a trafó az megy rá a gyertjákra
2017. okt. 9. 22:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk nem megy az 1es henger, akkor gyertyáját a 2esbe, trafóját a 3asra át kell rakni, és megnézni, hogy vándorol-e a hiba.

Ha hengerenkénti az injektor, akkor meg azt a 4esre át kellene még rakni.

2017. nov. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!