Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autóillatosító a jó...

Melyik autóillatosító a jó ami tényleg nem csak pár napig lehet érezni?

Figyelt kérdés

2017. okt. 10. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
Márka illat és ha lehet link! Ami tényleg tartós.Köszi :)
2017. okt. 10. 20:38
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem azért nem érzed sokáig, mert fos az illatosító, hanem mert az orr lusta szerv: ha sokáig nem érik új ingerek, "kikapcsol", azaz hozzászoksz az illathoz. így akármilyen márkás illatosítót fogsz venni, mindegyiket csak pár napig lehet majd érezni. kivéve, ha van illatváltoztatós illatosító is, bár nem hallottam még ilyesmiről.
2017. okt. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bioszból jeles, de az ember nem az autóban lakik. Friss levegő után illatos autóba ül az ember és az itta kérdés, hogy melyiket nem naponta kell cserélni ami még jó illatú is.

Én nem szeretem az autó illatosítókat, mert nem olyan kellemesek számomra. Régi autómban air wick terméket használtam amit jónak mondanék.

2017. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az okés hogy megszokom. Márkás parfümöm van EDP és igaz megszokom és xy óra után van aki dicséri és milyen erős...

De ahogy a második válaszoló írja nem a kocsiba vagyok így amikor újra vagy másnap beülök logikus lenne, hogy újra érzem.

Tehát....🤔

2017. okt. 10. 22:37
 5/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, akkor ez esetben szinte bármelyik illatosító jó. az utastér átveszi az illatot, egy egyszerű wunderbaum is hetekig elég.
2017. okt. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pár napja vettem ilyen tükörre akasztható, üveges Palomát. Kellemes vanília illatú.

Szerintem sokáig elég lesz, mert az előző ilyen üveges is bírta 3 hónapig, bár annak wc illatosító szaga volt. Egyébként fenyő illatú volt, a gyártó szerint.

A wunderbaum sajnos nem sokáig bírja, viszont ahhoz képest elég drága.

2017. okt. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nálam az óceános ambi pur nyert. Kis kocka alakú szellőzőrácsra csíptethető. Nagyjából 1000 ft környéke
2017. okt. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálam pont úgy alakult, hogy az elmúlt évben többet ültem autóban. Emiatt sok dolgot újragondoltam. Az autóillatosító is ilyen volt. Régebben nem foglalkoztam ezzel ennyit, volt fenyőfás illatosítónk, aztán jól van. Az elmúlt 1 évben utánaolvastam és ki is próbáltam sokat. Sajnos meg kellett döbbennem. A legtöbb ilyen olcsó autóillatosító, amiket fent soroltok NEM kicsit káros, hanem nagyon! A kényelmem, de az egészségem is igen fontos, ezért kutattam a lehetőségek után. Próbáltam parfümöset, aztán beleborult a kocsiba, jajj... Végül egy száraz autóillatosító mellett döntöttem, ebbe többféle illatot tudok tenni, akár váltogathatom is, tartós, bio, pont befér a pohártartómba. Szubjektív, a Moodogo autóillatosító nekem bevált, így bátran ajánlom nektek is. moodo.hu aszem.
2022. dec. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!