Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Korlátlan motor jogosítványról...

Korlátlan motor jogosítványról szeretnék többet megtudni? Többi lennt

Figyelt kérdés

Nagymotorral szeretnèk utazni ezèrt lenne szüksègem egy korlátlan jogosítványra olyan emberek válaszát várnám akik a közelmultban szereztèkmeg.

Tehát a kèrdès azlenne hogy miket várnának el a vizsgán tehát mi az amit kèrnek vizsgán, manapság mennyibe kerül átlagosan egy ilyen jogosítvány, illetve hogy a korlátlan vizsgán mekkora motorral kell vizsgát tenni? Nameg hogy a kreszt az ismèt elkell vègezni ha már van B jogsim?

125 ös verseny krossz motorokkal van tapasztalatom. Előreis köszönöm! (Baranyamegye, 25/ff)



2017. okt. 11. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Hüje kérdés, már megbocsáss... Fogod magad, jelentkezel tanfolyamra és kész. Kreszből vizsgázni kell akkor is ha van már B-d.
2017. okt. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tündérbogár.

Úgy van neked tapasztalatod a verseny krossz motorok terén, ahogy nekem NASCAR-ban.

Ha pedig jogosítványod is lenne, sosem kérdeznél ilyen hülyeségeket.

Amúgy meg a nagymotoron történő utazáshoz nem kell más csak egy bukósisak. Jogosítvány csak akkor kell ha vezetni is akarod, nem pedig az utazáshoz. :-)

2017. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a 2semmit èrő választ. Menjetek homokozni a játszótèrre, kicsi szivecskèim, pusz!

Lehet hogy nem volt elègèrthető a kèrdèsem vagy èn siettemel afogalmazását. Majd átfogalmazom ha leaz időm de ha van itt valaki aki èrti hogy mitakartam ès válaszolna megköszönnèm neki.

2017. okt. 11. 23:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100-150ezer a jogsi, KRESZ-t le kell tenni, általában 600-as motoron vizsgáztatnak, ami legtöbbször Yamaha Fazer, Honda Hornet. A rutin vizsgán elvárás, hogy a kötelező ellenőrzést pontosan elvégezd a motoron és a vizsgáztató plusz kérdésére válaszolj, majd egy nyolcast leírva kell tudnod tolni a motorod. Ezután a három kötelező rutinpályás feladatot kell bemutatnod hibátlanul, a rutin órák 90%-a ezek gyakorlásával fog telni. A forgalmi vizsgán pedig szabályosan kell közlekedned, amit megtanít az oktatód. Ennyi lenne az információ, amit egyébként bármelyik motoros jogosítványt adó iskola honlapján el tudtál volna olvasni.
2017. okt. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, leírást nem tudom hol találtál róla, mert èn csak 2010környèki videokat találtam you.ube on ès ott valóban ezeket mondták, így köszönöm szèpen neked hogy vette a fáratságot ès leírtad!!

Ám igen ilyeneket lehet találni, ezèrt kèrdeztem már fentis úgy hogy aki a közel múltban tettele hogy az tudna e mesèlni hogy vannak e új feladatok vagy amiről nincs infó a règi videokban írásokban

Mindeesetre örülök hogy egy èrtelmes emberis válaszolt!! :)

2017. okt. 12. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!