Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi honosságú autó...

Kovijani kérdése:

Külföldi honosságú autó használata Magyarországon-vajon miként?

Figyelt kérdés

Üdv! Nagy kedvencem a Yugo Koral, sajnos a magyaroszági felhozatal igen gyér e típus tekintetében,így csak a Szerbiai piac releváns. A határ közelében lakom, sőt ismerős is akad odaát,így akár lehetne is yugom.

A hazai rendelkezést nem ismerem: hajthatám-e az autót magyar állampolgárként itthon "srb"-s rendszámmal úgy, korlátozás nélkül,hogy az autó papirja rendezettek odaát, csak éppen nem az én nevemen vannak, hanem egy ottani illetőségi személy nevén?


2017. okt. 13. 14:58
 1/3 crudy ***** válasza:
Amennyiben lakhelyed vagy munkad oda kot akkor igen. Bejelentett lakcim vagy igazolas kell. De ha megallitanak es azt mondod h kint dolgozol csak pont itthon vagy akkor nem hiszen h piazkalnanak csak lefutjak a kotelezo koroket de ha akarnak, szivathatnak vele.
2017. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Esélytelen,egy vajdasági kettős állampolgár nevén lenne az autó, kérdés, vezethetem-e én korlátozás nélkül itthon? ( az SRB-s rendszáma miatt vsz. gyakori lenne a vegzálás,ha minden papirja ok is, csak én nem, aki vezeti...

Ezt nem tudom.

2017. okt. 13. 18:34
 3/3 crudy ***** válasza:
Ha nem tied az auto akkor nem hasznalhatod kulfoldi rendszammal itthon.
2017. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!