Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen téligumit vegyek?

Milyen téligumit vegyek?

Figyelt kérdés

205/55/16

Kinéztem magamnak egy Hankook wr2 w452. Kíváncsi vagyok hogy milyenek ezek a gumik. "Márkás" gumi, és az árához képest szerintem megérné megvenni.

Milyen gumikat ajánlotok 20 ezer környékén? Csak jobb minőségűeket(Michelin, Continental, GoodYear stb..) szeretnék venni, ami legalább 7 téli szezont kibír.


A szüleim kocsiján egy nagyon olcsó, Taurus márkájú gumik vannak, már lassan 3 évesek és még mindig rendkívűl jó állapotú, annak ellenére hogy nyáron is ezt használják :D



2017. okt. 13. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi Barum Polarist szoktunk venni, átlag autóra teljesen megfelel.
2017. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tavaly Yokohama W.drive V-905-öt vettem ilyen méretben. Nekem semmi gondom nem volt vele.
2017. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem Michelin és Conti van. Ezekből kinézek 7 szezont, de a végén azért már jelentősen csökkenni fog a tapadás. A legjobb gumi anyaga is sokat öregszik ennyi idő alatt. Prémium márkákkal szerintem nehéz melléfogni, lentebb már kérdéses. Anyám autóján Barum és Pirelli van, azok is egész jól bírják, pedig nem mai darabok.
2017. okt. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 belapus ***** válasza:

Egy kis érdekesség:


[link]


[link]

2017. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a fent említett Hankook mellett döntöttem. Még nincs felszerelve, majd meglátjuk milyen. A tesztek, alapján ár/érték arányban elég jónak tűnt.
2017. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha van pénz, és nem sajnálod, akkor a legjobbat kell venni: Michelin, Continental, Dunlop. Igaz, ezek 20+ ezerbe kerülnek. Hankook, Barum, Fulda nagyon jók még ár-érték arányban.
2017. okt. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amig cserelgettem a gumikat, Continental Wintercontact volt az auton, en meg voltam veluk elegedve telen. Most 4evszakos Michelin CrossClimate-t hasznalok, ezzel is elegedett vagyok telen is.
2017. okt. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szolovjov ***** válasza:
Kumho WinterCraft WP51. Engem tavaly a nagy havazáskor hazahozott melóból, mikor több autó is árokban kötött ki. Hálás vagyok neki érte :)
2017. okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!