Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Átmentem egy nagy vasdarabon...

Adix21 kérdése:

Átmentem egy nagy vasdarabon amikor beáltam a kapun sérülhetet valami?

Figyelt kérdés

Ma este mikor beálltam a kapun átmentem egy vason.

Az olajteknő kapott.

Az autó közepéig került a vas emelővel kiszedtem. Ezután alánéztem a tekő látszólak nem lyukadt ki az üzemanyag tartályig nem jutott el. Sérülhetet valami?

Mostanában elég peches vagyok a múlthéten pl egy szög miatt kaptam defektet aggódom. Válaszokat köszönöm!



#autó #vas #alváz #olaj teknő
2017. okt. 13. 22:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a teknő nem lyukadt ki az azért jó jel, de kérdés, horpadás keletkezett-e rajta? Ha rossz helyen nyomódik be akkor akár az olajszivattyú búvárcsöbét is elhajthatja, bár ez eléggé típusfüggő, meg oltári nagy pech is kéne hozz
2017. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Alig észre vehető bármi sérülés is. Jelenleg azzal nyugtatom magam hogy talán észre venném ha károsodott volna valami ami komoly. Köszönöm a választ.
2017. okt. 13. 23:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Am fiat brava.
2017. okt. 13. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs szinte észrevehető sérülés, akkor 99,9%, hogy nem sérült semmi.
2017. okt. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megúsztad.

Én azért elvinném szerelőhöz, hogy nézzen alá.

2017. okt. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!