Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Segitségeteket kérném hátha...

Mozso1980 kérdése:

Segitségeteket kérném hátha valaki találkozott már ilyennel? megane 1.4.16v benzines 2000es évjárat

Figyelt kérdés
Olyan problémával állok szemben hogy az autó ahogy bemelegszik leáll és nem is indul újra csak akkor ha lehűlt a motor. Autópályán is jártam úgy hogy elkezdett belassulni a fordulatszám csökkent hiába nyomtam a gázt majd volt hogy újra erőre kapott és ment tovább de mostanában ha megáll csak akkor indul be ha lehűlt a motor és kb 1-2 óra múlva újra elindítható és szépen jár Leállás után hiába indítok semmi csak teker olyan minta beakarna indulni de mégse, ha meg be is indul kb 10-15 másodpercre de akkor is dadog a motor. Üdv: Zsolt.
2017. okt. 14. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyújtótrafó(k). Tipikus.
2017. okt. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
MAP szenzor, vagy szívócső hőmérséklet szenzor hiba lehet szerintem.
2017. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2017. okt. 15. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!