Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek? Pontosan...

Milyen motort vegyek? Pontosan leírom, hogy mire kéne.

Figyelt kérdés

Balaton mellett lakom szőlőshegyen. Itt bérelek egy kis nyaralót közepes áron, télen kihalt.

Itt elvileg járnak kocsival, valamennyire járható az út télen is de direktben nem takarítják.

erdős szakaszon kell átmennem 1 kilóméterig kb, de utána már karbantartott betonút van.

20 kilómteres távolságokba közlekednék, a közeli városokba, balatonfüred 5 km innen, veszprém 20 km.

Olyan motor kell ami nyáron nem gagyi (27 éves vagyok) csaj fel tud mögém ülni, nem néz ki nagyon hülyén, ostobán. Szóval haza tudok vele hozni egy lányt buliból stb.

100 ezer alatt (tudom ez nehéz) de ki kéne jönnie.

És akkor, közepes terepen. (földúton, de nem métermély sárban) viszont néha hóban, havas, jeges földúton egy darabon el kéne tudnom vele menni.


Mi lenne az?


2017. okt. 14. 14:46
 1/5 A kérdező kommentje:
A földút rendszeresen járt, szóval nem ilyen erdő széli erdészeti utat kell elképzelni, jól le van "taposva" és kocsival teljesen járható télen is. Sok helyen murvázott.
2017. okt. 14. 14:47
 2/5 A kérdező kommentje:
2017. okt. 14. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsánat. eltoltam a linket:

[link]

Ilyen a földút a házak mellett és egy nagyon kis szakaszon erdei.

2017. okt. 14. 14:48
 4/5 A kérdező kommentje:
2017. okt. 14. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán egy MZ/ETZ 150 kijön ennyiből.
2017. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!