Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Letört az ablaktörlő, mit...

Letört az ablaktörlő, mit kell cserélni, mit rendeljek?

Figyelt kérdés
Autómosás közben mikor felnyitottam az ablaktörlőt, letört. Nem ott tört le ahol levehető, hanem lejjebb, vagyis nem csak a lapát szorul cserére, hanem a kar, vagy nem tudom mi a neve pontosan. Mennyibe kerülhet egy ilyen malőr, volt már valakinek hasonló?

2017. okt. 14. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem te vagy első. Vett egy másikat és kicserélte. Kb. annyi műszaki érzék kell hozzá, mint a tanksapka lecsavarásához.
2017. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ablaktörlő kart kell cserélni, pár ezer forintos tétel (feltéve hogy nem a Bentley Continental GT-dről törted le őket)


1 darab anya tartja a helyén de mire magát a kart leküzdöd... Úgy oda lesz rohadva vigyázz majd a pajszerral ki ne b@_zd az ablakot 😁😅

2017. okt. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy régi Swiften (mert nekem az van) pár perc egy ilyen csere, a kar szerintem olcsón beszerethető bontóból. Ablaktörlő mechanikát már cseréltem az autón, ahhoz a karokat is le kellett szedni. Egy védőkupak, alatta pedig egy csavar felel a rögzítésért. Egy modernebb autón lehet egy ablaktörlő kar annyi, amennyit egy régi Swift ér és cserélni is csak a szerviz tudja, mert speciális kulcs kell hozzá stb. Sok minden kitelik a gyártóktól.

Szóval legközelebb ne hagyj ki olyan lényeges információkat, mint az, hogy milyen autóról van szó.

2017. okt. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!