Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németországból vagy Svájcból...

Németországból vagy Svájcból éri meg jobban venni használtautót?

Figyelt kérdés

2017. okt. 16. 12:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Szerintem németből, mert uniós.
2017. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen amúgy attól függ milyen szempontból. Ár és ügyintézés miatt Németország, de sokszor jobb állapotú és jobb felszereltségű autókat találsz Svájcban.
2017. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Svájcban lehet kevesebbet fut időarányosan egy autó, összevetve egy némettel, szervizbe is elviszi a svájci állampolgár, de mivel Svájc nem EU tagország, az onnan behozott autóra vámot is kell fizetned.

Egyébként meg állapot függő, német, svájci, vagy akár itthoni is lehet jó állapotban, de lestrapált is.

2017. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tomcatters ***** válasza:
Egy kint dolgozo autoszerelo ismerosom ,azt mondta, hogy nemetbol o nem venne autot, mert nekik szentiras a 30 ezres olajcsere periodus, sok sozas...stb o azt mondja, hogy legjobb hasznalt autok a belga piacon vannak ,tehat belgiumbol erdemes hozni
2017. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%

"Egy kint dolgozo autoszerelo ismerosom ,azt mondta"


Mindig mindenki azt mondja, hogy...


Amúgy meg itt a magyar autószerelőkről szerintem inkább ne beszéljünk, mert lehúzós k*csög mind, előbb viszem egy némethez, aki vezeti a szervizkönyvet, garanciát ad rá, elvégzi rendesen, tisztességesen a munkát, nem pedig azt nézi, hogy húzhatna le még jobban. Elvittem előtte 2-3 magyarhoz árajánlatért, az egyik egy lökhárítócserét 1500 euróért akart elvégezni, míg a német megcsinálta nekem ugyanezt 600-ért fújással, szereléssel, mindennel együtt. Úgyhogy a magyar szerelők aztán csak tudják...


Igen, sózzák az utat baromira, hetente egyszer lemosod tiszta vízzel és isten áldja, nem fogja szétmarni.

2017. okt. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 D. Brasco ***** válasza:
87%
Minden képpen nímetbű' kell hozni mert mint tudjuk ott a kerites is kolbászból van tehát ha megehezel csak le kell törnöd egy darabot,es ugye ott csak 80éves vak ügyvéd bácsik alpesi levegőn nevelkedett szinte szalon új levedlett autoit lehet kifogni apró penzert!
2017. okt. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Tomcatters ***** válasza:
itt most nem a lehuzasrol van szo :D Igen nem huznak le , pont azt moindta amit te is irtal :D Ertelmezd amit irtam :D Gyakorlatilag, elviszed nemeteknel 10 km utan olajcserere, kb elhajt, hogy minek ,majd 30 ezer korul hozza vissza :D Ezt is o mondta, es megbizhato normalis ember :D
2017. okt. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Neked lehet megbízható, de másnak lehet nem az...meg "azt mondja", bírom az ilyeneket :D Ha ő mondta, akkor biztos igaz 100%, elvégre az autószerelők sose vetítenek, meg nagyítanak :D
2017. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Tomcatters ***** válasza:
100%
Itt most a tenyekrol van ,szo :D Nemetek nagy tobbsege 30 ezrenkent csereli az olajat ,ez a lenyeg :D Nem csak o mondta, hanem sokan masok is, ezen kar vitatkozni :D Csak elmondtam amit tudok :D Becsuletesnepper is mondta anno valamikor, es o meg az aki onnet hozza az autokat ,kb 30 autobol 2 ha van normalis .. ennyi :D De hozzon csak onnet a kerdezo OK
2017. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Németbő' vagy Svájcbó' kell autót venni, mert ott még a khaki is csoki ízű, a fű is sokkal zöldebb, ahol az utak felett olyan légpárna van, hogy az autók 2 centivel felette suhannak, ezeket az országokat csak igazmondó kőgazdag angyalok lakják, akik naponta viszik gyári ajánlású drága szervizbe az autóikat és még 20 évesen is zsír új állapotúak az autóik.
2017. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!