Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az sx4...

Mi a véleményetek az sx4 sedanról?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Az hogy Suzuki. Ennyi.
2017. okt. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem az ötajtós verzió van belőle, összkerékhajtással. Nem nevezném élményautónak, de nagyon megbízható. Elvisz A-ból B-be, mindig.

Ami nekem nem tetszik: nem találtam benne igazán kényelmes üléspozíciót, a kormányt csak fel-le lehet állítani. Ettől még tudom ajánlani, ha megbízható autót akarsz.

2017. okt. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első:És?Mi baj azzal?:D
2017. okt. 17. 21:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Irtó ronda autó. Már az 5 ajtós is egy förmedvény, a szedán talán rátesz még egy lapáttal.

Az ismeretségi körömben két ilyen típusú autó is van. Borzasztóan fapadosak. Egy tízen éves H Astra luxusautó hozzájuk képest.

Ha viszont nem érdekel a kinézete, akkor egy megbízható közlekedési eszköz. Attól is függ, hogy mik az igényeid, mire akarod használni.

2017. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sportos suzukira vágysz magy csomagtartóval arra van. Bár sztem nagyon alacsony,ultem benne, nekem 1.6os 4wds ferdehatum van maradok ennel. Ja meg a sedan gyorsulasa k**** jo
2017. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!