Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda CB500F 2016 első motornak?

Honda CB500F 2016 első motornak?

Figyelt kérdés

Szeretném még idén letenni az A2 jogsit és tavasszal venni egy vadi új CB500F-et. Jelenleg 2 millió az ára, nagyon tetszik kinézetre és elvileg nagyon könnyen irányítható masina lett.


Szerintetek mennyire veszélyes egy ilyennel kezdeni? Igazság szerint nem nagyon szeretnék pénzt szánni kisebb motorra, biztos vagyok benne, hogy nagyon hamar megunnám. Ezzel terveim szerint ki lehetne 3-4 évet szépen húzni, aztán ha továbbra is akarom, lehet feljebb menni.

[link]



2017. okt. 18. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes választás, nem érdemes sokat gondolkodni rajta. Én mondjuk a CB500X-et venném, ha már újat vennék, szerintem praktikusabb, de ez már ízlés dolga. Esetleg még van a Yamaha MT03 ebben a kategóriában. Menj el, próbáld ki őket! CB500-ból is van 3 fajta, az F,X,R. Vidd el mind a hármat próbaútra, az a tuti. Sok sikert.
2017. okt. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis motor, kezdőknek főleg. Nem is fogod megunni egyhamar, ilyen motorral már nagyon jókat lehet csapat a Bükkben, Mátrában (bár nem tudom, hogy merre laksz).

Én 2 éve egy 2015-ös ER6-n-t vettem. Nagyon szerettem, jó kis motor volt.1 év alatt 18ezer km-t toltam bele a hegyekben. Sajnos lezúztam, így vettem egy 2016-os Suzuki GSX-S1000-et. Most ez is szervizben van, mert telibe vertem kanyarban egy szikladarabot és szétment a felni/gumi stb. :(

2017. okt. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Er6 után kicsit nagy ugrás volt az ezredes :D Még jó, hogy te egyben vagy. Elég lett volna egy 600-as gixer.
2017. okt. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hátha már motoroztál akkor a korlátlant is leteheted de annál nagyon észnél kell lenni nem lehet vadulni mert ő is megvadul és ledob. Én mikkor tettem az A-t volt egy olyan csaj aki még nem látott motort 50-es robogóval kezdte a rutint. Aztán 8 óra plusz óra után másodszorra sikerült neki átmenni rutinon. Következő mutatványa forgalomban kereszteződésben indulna el de valahogy fent akadt neki a gázkar 1-esben volt pörgött a motor mint a fene nemtudta mit csináljon kiengedte a kuplungot. A motor kiugrott alóla fa szán össze tört a motor neki nem lett baja.
2017. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!