Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket vegyem: 5 Golf (1.6)...

Melyiket vegyem: 5 Golf (1.6) vagy 5 Passat kombi 2. 0 tdi?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 21:19
 1/3 Feri023 válasza:
Sok mindentől függ, gyerek van? Golf ferdehátú vagy kombi. Városban vagy hosszútávon használod inkább?
2017. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Èn dízelt nem vennék mert németben sorra tiltjàk ki a dízel kocsikat a vérosból ami elöbb utobb ide is el ér . Nekem egy 5.5 ös 1.8T passat kombim van és kiràly gép igaz 9-10litert eszik vegyesbe ami làbfüggő .
2017. okt. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy viszonylag vérszegény benzines kompaktot hogy lehetne összehasonlítani egy dízel kombival?


Én egyiket sem venném, Dízel Golf-ot vennék, de nem 2.0 TDI-vel, hanem 1.9 PD TDI vagy 2.0 CR TDI motorral.


Le kellene írnod, hogy mégis milyen elvárásaid vannak egy autóval szemben, mire kell stb. Nem tudom, hogyan jött ki ez a két autó, de valamit nagyon benéztél

2017. okt. 20. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!