Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A jogosit tanév kőzben is le...

A jogosit tanév kőzben is le lehet rakni? És adnak igazolást?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
A vizsgákról adnak igazolást,másról nem.
2010. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor szülői igazolás kell mi? :S
2010. máj. 29. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is tanév közben raktam le a jogosítványom. Az autósiskola természetesen igazodik hozzád, vannak délelőtti és délutáni tanfolyamok (KRESZ). Ha az megvan, akkor ugyanez a helyzet a rutin- illetve a gyakorlati vizsgánál is. Az oktatód elmondja majd a lehetséges időpontokat és te kiválaszthatod a kedvedre valót.. Délutáni időpont mindig van bőven, kevés ember van, aki délelőtt ráér!

(És az előttem szólónak igazat adva, csak a vizsgákhoz kell majd igazolás, de azt majd ott kapsz - a vizsgaidőpontok pedig nem nagyon választhatók arra készülj fel!) üdv.

2010. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy nem csak suli idő közben lehet menni órákra hanem előtte vagy utána is, így fölösleges az igazolás, mert ez csak lógás lenne. Én oktatóm pl reggel 6-tól este 6-ig dolgozott.

Időpontot bármikor kérhetsz, én két suli mellett (okj + egyetem) tettem le és soha egy óráról sem hiányoztam :)

2010. máj. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én is most csinálom, tanév közben. Kreszre és eü-re úgy jártam, hogy szombat-vasárnap 8-12ig :S Én kedden és csütörtökön délelőtt járok vezetni, mert csak déltől vannak óráim, de voltam már hétvégén és suli után, kettőkor is... Az oktató hozzád igazodik, Te választod az időpontot. Megkérdezi, hogy Te mikor érsz rá és egyeztettek. Ha tudsz neki előbbi időpontokat is mondani, akkor több alkalmat is írass be és akkor azok már tutira a Tieid. Csak a vizsgákra kapsz igazolást, órákra nem, erre én is rákérdeztem... Sok sikert :)
2010. máj. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éppen vakáció előtt kérdezed?
2010. máj. 30. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen vakáció előtt kérdezem mert nem nyáron lessz a szülinapom. :)
2010. máj. 30. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!