Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen használt autót érdemes...

Milyen használt autót érdemes venni?

Figyelt kérdés
1-1,5 Millió forint közt. Olyan autót keresek ami sedan vagy sportos tágas autó. Jó megjelenésű és elegáns. Megbízható legyen, az alkatrész ne legyen nagyon drága és az ellátottsággal se legyen gond. Lehetöleg sok extrával legyen felszerelve. Milyen autót ajánlotok?

2017. okt. 23. 22:25
 1/4 anonim válasza:
Mazda 3 Első generáció és abbol is a 2006 os facelift változat.Ha vadulni akarsz 1.6 és felfele de simán elég az 1.4 es is a mindennapokhoz.Kivül,belül pöpec és szinte nincs ami elromoljon,rozsdára figyelj.Extrák:Enyémben TE felszereltség ami szerintem elég sok extrát tartalmaz ebben az árkategben: börkormány,ablakemelő elöl hátul,ködlámpa,digitklima,mittudom én hány légzsák stb,tempomat néha hiányzik de találhatsz olyan példányt is amiben van szerintem de őszintén ezt nem tudom.Alkatrész ár átlagos,fogyasztása 7 liter körül.A gyári hangtechnikája is élmény :D
2017. okt. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.6 vadulni, ez jó:)


Ha sedan, akkor Passat, ha "sportos" akkor Golf GTI

2017. okt. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tomcatters ***** válasza:
7.gen Honda Accord sport :D Nekem is az van . Boven eleg a mindennapokban 2.0 benzines 156 le Nem jellemzo ra,h elromlik. Nekem a kopo alkatreszeken kivul soha semmi nem kellett hozza. Fogyasztasa Orszagut 5,7-5,8 vegyes 7-7,2 varos 9-10 l korul alakul alap 5 lengokaros sportfutomu (osszesben) bor belso , kormany carbonbetetes (muanyag) normalis fem chrome kilincs (ez is alap az osszes modellnel) ...stb 1.5 tol mar sztem lehet kapni normalisat
2017. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mazda 3-at én is tudom ajánlani, a benzineseket 1.6-tól. Ennyiért már ki lehet fogni szép állapotúakat jól felszerelve, átlagos használat mellett nincs gond velük, elég strapabíróak. Esetleg még Alfa 156-159 ami sportos és elegáns, de ott már kérdéses a megbízhatóság. Ki lehet fogni ezekből is olyat ami évekig problémamentes, de a legtöbbet sajnos széthajtják.
2017. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!