Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Toyota Yarisban miért van...

A Toyota Yarisban miért van középen a műszerfal?

Figyelt kérdés
Nem csúnya és zavaró?

2017. okt. 24. 07:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A sebesség mérő és egyéb berendezések
2017. okt. 24. 07:58
 2/14 anonim ***** válasza:
Amiért a Nissan Primerában is.
2017. okt. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én inkább szokatlannak mondanám, de közlekedve vele valahogy mégis kézenfekvő és egyértelmű, jól használható. A japánok néha a praktikumot helyezik előtérbe a designal szemben. (A Verso műszerfalától is dobtam egy hátast, amikor először megláttam, de a gazdája szerint nem zavaró az sem)
2017. okt. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mikor megvettük, nekem is furcsa volt. Aztán hamar megszoktam. Ráadásul nagyon praktikus is. Mert ahol a másik kocsikban a műszerfal van, ott a Yarisban egy faja rakodorekesz. Tehát oda rakták a műszerfalat, ahol a többi kocsiban nincs semmi, ezzel a módszerrel sikerült hasznosítani a műszerfal középső részét is.
2017. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 veterán vas ***** válasza:
84%

Szerintem az lehet a magyarázat, hogy jobb ill. balkormányos verzióban is készülnek ezek az autók, és ezzel az elrendezéssel, csak egyféle műszerfal szükséges.

Ha belegondolsz, 3-4 milliós darabszámnál, ez már komoly megtakarítás lehet.

2017. okt. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mindenkitol azt a tanacsot kapom hogy ha veszek yarist vegyek, mert nekem varosi hasznalatra az a jo. a megbizhato, arban is ott van, fogyasztasa is jo


es ez a kozepso muszerfal ami miatt szoba nem johet nalam

ugy nez ki mint egy urhajo

2017. okt. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 veterán vas ***** válasza:

Tehát megfelelő lenne árban, fogyasztásban, méretben. és számos egyéb dologban, egyedül a közép-műszerfal a kizáró ok?


Szokatlan érvelés. ;)

2017. okt. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6 nem hülyeségből mondják. Városi autónak, ár-érték arányt, megbízhatóságot, praktikumot tekintve az egyik legjobb.

Aki a jobb kormányt írta, nem gondolnám, hogy működik az elmélet, mert akárhogy nézem, ezt a műszerfalat nem lehet jobbkormányosba beépíteni, bizony, a tűkörképére lesz szükség. :-)

A műszeregység egyébként is úgy van kialakítva, hogy a vezetőülésből látható a kijelző, vagyis a vezető felé van fordítva.

2017. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én egy Yarisban tanultam vezetni és az az álláspontom hogy furcsának furcsa, de nem zavaró sőt praktikus is mert nem kell lenézni az órára ahoz hogy megnézd a sebességedet.
2017. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Az, hogy csúnya-e, az mindenkinek egyéni véleménye. Én nagyon szeretem, hogy felém néz az a diszkrét kis púp a műszerfal közepén. Tök jó az egérmozi, mert erős napnál is simán lehet látni; nem kell meresztgetni a szemed. Beleülsz és kb meg is szokod, nem kell tőle parázni, ha ilyen autót akarsz venni. Ez olyan dolog, hogy valamivel le kellett húzni és kb az összes újságíró ezt kritizálta rajta anno.
2017. okt. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!