Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 9-10 éves jó állapotú prémiumk...

9-10 éves jó állapotú prémiumkocsit érdemesebb venni (vw passat, volvo s széria, audi a4, mazda 6 stb) vagy egy 1-2 éves alsó kategóriás de új autót (pl swift, ibiza)?

Figyelt kérdés
Nyilván a kerdt ugyanannyi,de míg az előzőkből 1,5-2,5 milla egy,addig az utóbbi kettőből majdnem újat lehet kapni,melyiket az érdemesebb megvenni?

2017. okt. 24. 14:42
 1/10 A kérdező kommentje:
A kettő*
2017. okt. 24. 14:43
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A felhasználás módjától függ. Mire kell?
2017. okt. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésben amig nincs benne valami támpont csak az érdemesebb kifejezés,nincs semmi ertelme
2017. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az autót nem csak megvásárolni kell, késöbb is lesznek költségei.

Azt neked kell tudni, hogy mennyire visel meg, ha a sok éves prémium autodra kölreni kell.

Nehéz azt pontosan kalkulálni, mert lehet gond nélkül használhatod évekig, de ha beüt egy jelentösebb javítás szükségessége, több százezres számlák is lehetnek.

2017. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
prémium autó bmw,audi,merci,jaguár,lexus,infiniti,maserati, talán volvo de mazda vw az nem. de menő és akár élvezetesebb is a vezetése egy prémium autónak mint egy sima hétköznapi kocsinak de együttélni is drágább velük főleg ha retard gazdáik voltak
2017. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ahogy az utolsó is írta, a felsoroltak közt volt nem prémium is. Egyszerűen nagyobb és öregebb autók a kisebb de fiatalabb autókal szemben, ez a kérdés. Nos, a magyar betegség, hogy mindenből nagyobbat akar, mint amekkora elegendő lenne neki. Nagyobb lakás, nagyobb kocsi, nagyobb mellek:) Ha valakinek elég egy Ibiza, az minek vesz egy Passatot? Viszont tény, hogy a nagyobb autók komfortosabbak és sok esetben sokkal jobb minőségű beltéri anyagokkal készültek.
2017. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előttem leírta valaki, hogy ezek közül nem mind prémium. Szóval én most a fent említett Audi A4 et veszem prémiumnak és a riválisat (BMW3,Merci C) hiszen te odaírtad, hogy stb tehát azok is játszanak. Ha csak élvezetből kell a prémium szerintem akkor sem éri meg, mert egy 9-10 éves prémium szerintem minden csak nem jó állapotú, azalatt bőven széthajtották a legendásan jó útjainkon, tehát lehetne majd rákölteni ezerrel. Azonkívül a prémium nem fapadosan élvezetes, de ma elég sok alig alig felszerelt változat van. Tekintélye ezeknek 9-10 évesen nincs tehát amiatt sem. Egyébként a másik oldalon nem csak Swift és Ibiza van a képben, hanem azoknál kicsit nagyobb de mindig kommersz nem prémium kocsik (Skoda Octavia, WV Jetta). Szerintem ilyenből egy fiatalabb jobb vétel egy idősebb széthajtott prémiumnál. Én 9-10 évesen tuti nem akarnék prémiumot, mert a vételára rá megy javításra könnyedén pár év alatt.
2017. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aki csóró, vegyen inkább egyszerűbb autót.

Belefutsz abba mint én: 6 éves prémiumot 2 millióért megvettem 3 év alatt kettőt ráköltöttem. 1 -ért eladtam.

Közben folyamatosan szívtam. Soha többé használt autót. Belefutottam a szopórollerbe új autóval is. Múdosult a jelszó: Soha többé európait.

4 éve új japánnal járok. Autózás szempontjából ez volt életem legproblémamentesebb 4 éve. Persze típusfüggő is lehet.

2017. okt. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:Na és az a 2 millás kocsi milyen volt?Mármint márka,modell?
2017. okt. 25. 12:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a prémium éri meg, azt is szoktam venni.
2017. okt. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!