Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Astra g 1.4 kombi apró teljesí...

Astra g 1.4 kombi apró teljesítmény növekedés?

Figyelt kérdés

Lehetseges? Utaim során van kékes környékén egy emelkedő ahol kettőbe nem megy ki. Ha több benya/levegőt kap a motor nem húzna jobban?

Akkor felmenne kettesbe? Vagy mit tudok vele csinálni?

Heti 1x megpakolva felkell mennem arra.

Szeretem az autóm, de szenved és rossz látni. Újat nem akarok. Ötlet?


2017. okt. 29. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sík úton húzasd ki rendesen, lehet el van kormolódva a rendszer. Olyan emelkedő nem lehet, ahol kettesben küszködik a motor.
2017. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol van a Kékes környékén olyan szakasz, ahol kettesben nem megy fel. Gondolom, valami párszáz méteres mellékút lehet. Menj abban a fokozatban, amiben kényelmesen felmegy, semmi baja nem lesz.

Amúgy meg add meg neki a megfelelő karbantartást, sokat nem tehetsz, versenyautó úgy sem lesz belőle. Ha cserélni nem akarsz, együtt kell élned a képességeivel.

2017. okt. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1# igazad lehet. Max 2500ig szoktam huzatni lehet kevés néki.

2# galyatető alatt van, 3 kmes kerülő lenne.

2017. okt. 29. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elég kapató egy kis motorral szeret benzines autónak is. Ott 3masben kell menni fel, helyenként 4es is kapcsolható. Persze ha meg van csomagokkal pakolva és sokan ültök benne, akkor felejtős a 3mas is. Kettesben fel kell mennie, ha viszont erőtlen ebben a fokozatban is, akkor a szelepek be lehetnek kokszolódva, egyenes úton kicsit húzasd ki, magas fordulaton járadd ki csit és magas fordulaton váltsd csak el.... Ha es sem javul, akkor nézed meg szerelővel!
2017. okt. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy mellékút ami rendes hegyi emelkedő. Nem tudom kijárt fallóskúton de ott nem 15%os emelkedő van. NA ez ugyan olyan. De lehet tényleg ki kel húzatni. 2 ezer felett valtásnál pöregetem csak.
2017. okt. 30. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!