Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudok fűtőolajat vásárolni...

Hol tudok fűtőolajat vásárolni Ausztriában, Németországban? /Mennyivel olcsóbb mint a gázolaj/?

Figyelt kérdés

#gázolaj #fűtolaj
2017. okt. 29. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
39%

Minek az neked? Olajkályhával fűtesz?

Nekem volt régebben a pincében 30-40 liter 30 éve ott álló fűtóolajam egy örökölt házban. Mivel már az olajkályhák nincsenek meg, gázzal fűtünk, nem tudtam vele mit kezdeni. A csatornába, erdőben kiönteni nem akartam. Ezért apróhirdetési oldalra feltettem minimális árért szigorúan fűtőolajként, hátha valakinél még garázsban, műhelyben van olajkályha.

Ne tudd meg ennyi fenyegető e-mailt kaptam, hogy én micsoda adócsaló szemét tolvaj bűnöző vagyok és ha nem veszem le azonnal a hirdetést fel fognak jelenteni adócsalásért!

Szóval ha valakinek van is ilyen évtizedekről megmaradt olaja, már csak ezért is nehéz lesz találni.


Mivel ebben a kategóriában kérdezted, én max valami ős régi traktorba raknám bele. Nekem is dízel autóm van, de meg se fordult a fejemben, hogy beletöltsem egy modern CR-dízelbe, amihez egy nagy nyomású szivattyú 600.000Ft, injektor felújítás fél millió, stb. Én nem mertem kockáztatni.

2017. okt. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes válaszodat.
2017. nov. 7. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!